Adesanya o Jonesovi: “Může utéct do těžké váhy, ale stejně ho dostanu”

Israel Adesanya chce v budoucnu bojovat s Jonem Jonesem za každou cenu.

http://gty.im/1136480295

Aktuální šampion střední váhy se nechal slyšet, že jestli Jones přejde do těžké váhy, stejně před zápasem s ním neuteče. Je vidět, že Adesanya a Jones se opravdu nemají rádi.

“Viděl jsem něco na Instagramu, že zanedlouho Jones přejde do těžké váhy a pak se náš zápas nebude moci uskutečnit. Ale koho sakra zajímá váha? O to jsem se nikdy nestaral. Pro mě to není žádný problém. Bojoval jsem v těžké váze v boxu, v kickboxu. A udělám to i v MMA, jestli budu muset. Nikdy mi to nedělalo žádný problém. Jones se může pokusit utéct do těžké váhy, ale já ho stejně dostanu.”

“Ať klidně jde do těžké váhy. Já mám zatím práci tady, ve střední váze. Ale jestli chce, klidně sem může přijít, k nám do střední váhy a může přeskočit celý zástup potencionálních soupeřů a může se se mnou utkat. Už jsem to říkal v minulosti. Jenže on do střední váhy neshodí, je moc velký. Takže Jonesi, nech mě tady teď makat, drž hubu a uvidíme se tváří v tvář v blízké budoucnosti.”

“Teď se Jones utká s Reyesem a to je velká výzva. Ale i kdyby s Domem prohrál, stejně mu nakopu zadek.”

Adesanya se utká v březnu na turnaji UFC 248Yoelem Romerem. Jon Jones bude obhajovat svůj mistrovský pás v polotěžké váze už za týden, na turnaji UFC 247 proti Dominicku Reyesovi.

Zdroj:  Bleacher Report | mmaweekly.com

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA