DomůUFCAdesanya o Jonesovi: "Může utéct do těžké váhy, ale stejně ho dostanu"

Adesanya o Jonesovi: “Může utéct do těžké váhy, ale stejně ho dostanu”

Israel Adesanya chce v budoucnu bojovat s Jonem Jonesem za každou cenu.

Embed from Getty Images

Aktuální šampion střední váhy se nechal slyšet, že jestli Jones přejde do těžké váhy, stejně před zápasem s ním neuteče. Je vidět, že Adesanya a Jones se opravdu nemají rádi.

“Viděl jsem něco na Instagramu, že zanedlouho Jones přejde do těžké váhy a pak se náš zápas nebude moci uskutečnit. Ale koho sakra zajímá váha? O to jsem se nikdy nestaral. Pro mě to není žádný problém. Bojoval jsem v těžké váze v boxu, v kickboxu. A udělám to i v MMA, jestli budu muset. Nikdy mi to nedělalo žádný problém. Jones se může pokusit utéct do těžké váhy, ale já ho stejně dostanu.”

“Ať klidně jde do těžké váhy. Já mám zatím práci tady, ve střední váze. Ale jestli chce, klidně sem může přijít, k nám do střední váhy a může přeskočit celý zástup potencionálních soupeřů a může se se mnou utkat. Už jsem to říkal v minulosti. Jenže on do střední váhy neshodí, je moc velký. Takže Jonesi, nech mě tady teď makat, drž hubu a uvidíme se tváří v tvář v blízké budoucnosti.”

“Teď se Jones utká s Reyesem a to je velká výzva. Ale i kdyby s Domem prohrál, stejně mu nakopu zadek.”

Adesanya se utká v březnu na turnaji UFC 248 s Yoelem Romerem. Jon Jones bude obhajovat svůj mistrovský pás v polotěžké váze už za týden, na turnaji UFC 247 proti Dominicku Reyesovi.

Zdroj:  Bleacher Report | mmaweekly.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ