DomůUFCAktualizace rankingu UFC: Dan Hooker v elitní pětce své váhy

Aktualizace rankingu UFC: Dan Hooker v elitní pětce své váhy

Po turnaji v novozélandském Aucklandu došlo k tradiční aktualizaci rankingu UFC.

Embed from Getty Images

V mužské muší váze si o jednu příčku polepšil Kai Kara-France, který porazil na body Tysona Nama. Zajímavostí je, že i přes porážku si Nam po aktualizaci poskočil na 15. místo.

V lehké váze se Dan Hooker probojoval do elitní pětky, kam se o dvě příčky posunul ze sedmého místa. Přeskočil tak Paula Feldera a Donalda Cerroneho.

Další zajímavostí, která se během aktualizace rankingu UFC udála je, že Ovince St. Preux se z nějakého neznámého důvodu vyšvihnul na 15. místo, odkud vystrnadil Mauricia “Shoguna” Ruu.

U žen došlo ke změně v slámové váze. Angela Hill se probojovala na 15, místo. Yan Xiaonan po výhře nad Karolinou Kowalkiewicz vyletěla na jedenáctou příčku. Kowalkiewicz opustila elitní patnáctku. O jednu příčku se propadla Alexa Grasso (14) a o dvě si pohoršila Felice Herrig (13).

Zdroj: UFC.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ