Aktualizace UFC rankingu

Po posledním turnaji UFC 244 v Madison Square Garden v NY přišla na řadu tradiční aktualizace rankingu organizace UFC. Výsledky akce způsobily změny v několika váhových kategoriích.

Embed from Getty Images

V kategorii Light Heavyweight se díky výhře nad Johnnym Walkerem posunul Corey Anderson na 5. místo.

Po prohraném zápase večera se Nate Diaz propadl v tabulce kategorie Welterweight o dvě místa. Dostal se před něj mimo jiné i Stephen Thompson, který si na turnaji poradil s Vicentem Luquem.

Podstatné změny se odehrály v rankingu kategorie Middleweight. Po svém debutu v této váze se Darren Till dostal na 5. místo. Kevin Gastelum, který s ním ve vzájemném utkání prohrál se propadl o tři příčky. Do elitní desítky se dostal velký talent, mladý Edmen Shahbazyan, který knokautoval Brada Tavarese. Tato prohra stála Tavarese dvě místa v žebříčku střední váhy.

Neskutečný a dosti brutální knokaut Kevina Leeho mu nezajistil pouze bonus v podobě 50 tisíc dolarů, ale také postup v rankingu kategorie Lightweight z 10. na 8. místo.

Jairzinho Rozenstruik rychlým KO porazil bývalého šampiona těžké váhy Andreie Arlovskiho. Díky této výhře se Surinamec dostal do elitní patnáctky, konkrétně zaujmul 14. místo.

Kompletní ranking je dostupný na oficiální stránce organizace UFC.

Zdroj: UFC

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA