Alistair Overeem se utká s Waltem Harrisem

Matchmakerům se opět podařilo připravit zápas, ve kterém se proti sobě postaví Alistair Overeem a Walt Harris.

Embed from Getty Images

Souboj by měl být hlavní událostí turnaje UFC v Portlandu, který je naplánovaný na 11. dubna. Oba zápasníci se už měli utkat v prosinci loňského roku, ale ze zápasu sešlo. Důvodem byly osobní problémy Walta Harrise, způsobené tragickou smrtí jeho nevlastní dcery.

Alistair Overeem (45-18, 1 NC) se tedy utkal s náhradníkem za Walta Harrise, kterým byl Jairzinho Rozenstruik (10-0). Overeem měl po celý zápas převahu, ale Rozenstruikovi se jej podařilo v posledních sekundách duelu knokautovat. Díky tomu přerušil “Reemovu” sérii dvou vítězných zápasů v řadě.

Walt Harris (13-7, 1 NC) se v utkání s Overeemem pokusí o třetí výhru v řadě. V předchozích soubojích porazil Sergeye SpivakaAlexeye Oleynika.

Turnaj UFC on ESPN+ 30: Overeem vs. Harris, někdy uváděný také jako UFC Fight Night Portland, se uskuteční 11.4. v americkém Portlandu. Kromě již zmíněných bojovníků Overeema a Harrise, budou mít fanoušci příležitost vidět v akci například Carlu Esparzu, Michelle Waterson, Vicenta Luqueho a další zápasníky.

Zdroj:  mmaweekly.com | Youtube UFC

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA