Bijec Hála přiznal staré úlety. Do prvních zápasů šel i po prohýřené noci
Josef Hála dnes patří mezi nejvýraznější domácí ranaře. V debatě s Karlosem Vémolou ale přiznal, že začátky kariéry měl mnohem divočejší než je tomu v současnosti.
Obsah článku
Josef Hála si po posledních zápasech dopřává volnější režim, ale sám tvrdí, že v přípravě už alkohol výrazně hlídá. Téma otevřel během komentování Oktagonu 90, kde usedl k mikrofonu vedle Karlose Vémoly.
Po „pařbě“ do zápasu
Vémola se Hály ptal, jak moc řeší výživu, suplementy a celkovou životosprávu. Hála odpověděl, že poslední rok a půl je v přípravě výrazně přísnější než dřív.
Pak přidal přiznání, které k jeho současné pozici zní skoro neuvěřitelně. Do prvních zápasů prý občas šel rovnou z „pařby“ a pod vlivem alkoholu. Dnes to bere jinak a podobný přístup už nechce opakovat.
Teď ho čeká pauza
Hála mluvil i o období po zisku titulu v BKFC. Napil se prý dvakrát a pak se znovu vrátil k přísnějšímu režimu. Po Oktagonu si ale volnější večer dopřál a s Vémolou se potkal i na after party.
Pro Bombarďáka je to spíš krátké vydechnutí než nový standard. Má za sebou titul v BKFC, povedený vstup do Oktagonu proti Tomášovi Mudrochovi i výhru na Heroes Gate nad Lukášem Tvrdým.
Další zápasy se blíží, takže Hála sám ví, že volnější období brzy skončí. Jeho přiznání ale dobře ukazuje rozdíl mezi dřívější divokostí a současnou pozicí bojovníka, kterého už domácí scéna bere mnohem vážněji.





