DomůUFCBlíží se v UFC bitva šampionů? Blachowicz souhlasí se zápasem s Adesanyou

Blíží se v UFC bitva šampionů? Blachowicz souhlasí se zápasem s Adesanyou

V UFC se možná schyluje k zápasu, ve kterém se proti sobě postaví dva aktuální šampioni. Israel Adesanya vyjádřil zájem přejít do polotěžké váhy a utkat se s jejím šampionem Janem Blachowiczem.

Embed from Getty Images

Prakticky ihned poté, kdy na turnaji UFC 253 porazil Blachowicz Reyese a stal se tak držitelem pásu šampiona v polotěžké váze, se Adesanya nechal slyšet, že by se rád s polským bojovníkem utkal. Mnozí to brali jen jako provokaci, ale nyní se zdá, že by se tento souboj skutečně mohl uskutečnit.

Jak informuje novinář Christopher Reive, Adesanya v současné době jedná s UFC ohledně přechodu do vyšší váhové divize, aby se na začátku příštího roku mohl utkat s Janem Blachowiczem o titul v polotěžké váze.

O něčem podobném v posledních dnech hovořil i Adesanyův trenér Eugene Bareman:

“Israel řekl jasně, že pokud Cannonier nad Whittakerem nevyhraje, tak pak už ve střední váze nevidí žádného zajímavého soupeře. O zápas s Whittakerem zájem nemá, protože jej už porazil. Chce přejít do polotěžké váhy a uvidí, co se tam dá dělat.”

“Myslím si, že budeme schopni hned dostat titulový zápas, protože ta divize se po odchodu Jona Jonese nachází v poněkud zvláštním stavu. Ano, můžeme hned dostat zápas s Janem Blachowiczem. To by byla ta nejlepší volba jak pro Israela, tak pro Jana.”

Jan Blachowicz se k dané situaci vyjádřil na svých sociálních sítích a dal jasně najevo, že z Adesanyi strach nemá. Navíc rovnou navrhl, že by k zápasu mohlo dojít v březnu.

“Slyšel jsem, že Israel Adesanya se se mnou chce v nejbližším zápase utkat. Není problém. Jestli jsi připravený na zápas v březnu – pojďme do toho.”

Zdroj: Twitter Christopher Reive | Twitter Jan Blachowicz

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ