DomůUFCBývalý bojovník UFC Dan Hardy přirovnal Danu Whitea k Putinovi!

Bývalý bojovník UFC Dan Hardy přirovnal Danu Whitea k Putinovi!

Bývalý bojovník a následně komentátor UFC Dan Hardy, si nebral servítky na adresu Dany Whitea a celé organizace.

Bývalý titulový vyzyvatel velterové váhy UFC Dan Hardy během nedávných výroků nešetřil kritikou na adresu prezidenta organizace UFC Dany Whitea.

“The Outlaw” během své dlouhé kariéry v největší světové organizaci MMA působil v oktagonu i mimo něj. V roce 2013 nečekaně ukončil svou zápasnickou kariéru. Přestože byl stále ve vrcholné sportovní formě, byl u britského bojovníka diagnostikován Wolff-Parkinson-Whiteův syndrom, vrozené onemocnění, které způsobuje nepravidelný srdeční rytmus.

Hardy je jedním z mnoha kritiků kontroverzní ligy Power Slap, ve které se soutěží ve fackované. Nová iniciativa Dana Whitea vyvolala obrovský rozruch kvůli vysoké míře nebezpečí a potenciálnímu poškození mozku. Bojovníci ve fackované riskují své zdraví a navíc jsou jim vypláceny směšné částky.

V nedávném rozhovoru Hardy prozradil, že mnoho zaměstnanců UFC je s Power Slap také nespokojeno. “Je to hodně podobné Putinovu Rusku,” řekl Hardy, který vysvětlil, že mnoho lidí v UFC se proti této iniciativě tiše ohrazuje a považuje ji za “směšný cirkus”, který byl zaměstnancům UFC vnucen.

“Většina lidí v organizaci to také nemůže vystát, ale cítí, že nemají jiné východisko. V UFC to teď vypadá jako v Putinově Rusku. Je deprimující vidět, jak tito lidé, kteří jsou obvykle velmi nadšení pro smíšená bojová umění, nesou na svých bedrech tento směšný cirkus jménem Power Slap.”

Hardy naznačuje, že četné vnitřní problémy UFC začínají ovlivňovat její vnější činnost. Za klíčový problém označuje prezidenta UFC Danu Whitea a domnívá se, že White v současné době organizaci spíše škodí než prospívá.

“Společnost už dlouho hnije zevnitř a teď se to začíná projevovat i navenek… On (Dana White) teď dělá víc škody než užitku. Rozhodně je v pozici výkonného ředitele už příliš dlouho.”

Zdroj: The Ringer


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ