DomůUFCBývalý bojovník UFC Dan Hardy přirovnal Danu Whitea k Putinovi!

Bývalý bojovník UFC Dan Hardy přirovnal Danu Whitea k Putinovi!

Bývalý bojovník a následně komentátor UFC Dan Hardy, si nebral servítky na adresu Dany Whitea a celé organizace.

Bývalý titulový vyzyvatel velterové váhy UFC Dan Hardy během nedávných výroků nešetřil kritikou na adresu prezidenta organizace UFC Dany Whitea.

“The Outlaw” během své dlouhé kariéry v největší světové organizaci MMA působil v oktagonu i mimo něj. V roce 2013 nečekaně ukončil svou zápasnickou kariéru. Přestože byl stále ve vrcholné sportovní formě, byl u britského bojovníka diagnostikován Wolff-Parkinson-Whiteův syndrom, vrozené onemocnění, které způsobuje nepravidelný srdeční rytmus.

Hardy je jedním z mnoha kritiků kontroverzní ligy Power Slap, ve které se soutěží ve fackované. Nová iniciativa Dana Whitea vyvolala obrovský rozruch kvůli vysoké míře nebezpečí a potenciálnímu poškození mozku. Bojovníci ve fackované riskují své zdraví a navíc jsou jim vypláceny směšné částky.

V nedávném rozhovoru Hardy prozradil, že mnoho zaměstnanců UFC je s Power Slap také nespokojeno. “Je to hodně podobné Putinovu Rusku,” řekl Hardy, který vysvětlil, že mnoho lidí v UFC se proti této iniciativě tiše ohrazuje a považuje ji za “směšný cirkus”, který byl zaměstnancům UFC vnucen.

“Většina lidí v organizaci to také nemůže vystát, ale cítí, že nemají jiné východisko. V UFC to teď vypadá jako v Putinově Rusku. Je deprimující vidět, jak tito lidé, kteří jsou obvykle velmi nadšení pro smíšená bojová umění, nesou na svých bedrech tento směšný cirkus jménem Power Slap.”

Hardy naznačuje, že četné vnitřní problémy UFC začínají ovlivňovat její vnější činnost. Za klíčový problém označuje prezidenta UFC Danu Whitea a domnívá se, že White v současné době organizaci spíše škodí než prospívá.

“Společnost už dlouho hnije zevnitř a teď se to začíná projevovat i navenek… On (Dana White) teď dělá víc škody než užitku. Rozhodně je v pozici výkonného ředitele už příliš dlouho.”

Zdroj: The Ringer

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ