DomůUFCChci ho vykopat z UFC - Derrick Lewis se chce utkat s...

Chci ho vykopat z UFC – Derrick Lewis se chce utkat s Gregem Hardym

Derrick Lewis (22-7) se poté, kdy na UFC 244 porazil Blagoye Ivanova (18-3), nechal slyšet, že by se v budoucnu rád utkal s Gregem Hardym (5-1, 1 NC) . Jedním z důvodů jsou i dřívější obvinění Hardyho partnerek, že jim fyzicky ubližoval.

Embed from Getty Images

“Jak se jmenuje? Greg? Greg, který mlátí ženy? Chtěl bych s ním bojovat. Bylo by to vážně skvělé. Chci ho dostat pryč z UFC. Takový člověk vrhá na ostatní špatné světlo. Nepotřebujeme, aby tady vyhrával další zápasy.”

Lewis během setkání s médii poodhalil své důvody.

“Opravdu se mi takoví lidé nelíbí. Nemám je rád, protože jsem vyrůstal v rodině, kde se můj nevlastní otec každý den hádal s mojí matkou. Nepamatuji si ani jediný den bez hádek a násilí.”

Jestli k tomuto zápasu dojde nebo ne, to je zdá se zatím ve hvězdách. Každopádně Hardyho čeká již 9. listopadu utkání s Alexanderem Volkovem (30-7) na UFC Fight Night 163 v Moskvě.

Zdroj: bjpenn.com | Twitter Derrick Lewis

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ