DomůCZ/SK MMAChristian Eckerlin vyhlíží další zápas! Utká se s Juráčkem?

Christian Eckerlin vyhlíží další zápas! Utká se s Juráčkem?

Christian Eckerlin přišel do OKTAGONU loni v prosinci, jako nové osvěžení nabité velterové váhy. Při své premiéře na turnaji OKTAGON 29 se hned předvedl ve skvělém světle, když v prvním kole porazil Ioannise Palaiologose via submission.

Svým způsobem se však jedná o speciálního bojovníka, jelikož sám je velmi dobře finančně zajištěn a zápasení provozuje pouze pro zábavu. I tak má však velké ambice, o kterých nedávno promluvil v rozhovoru pro MMA Bez Masky.

Ta jednání směřují k tomu, že pokud vyhraju můj další zápas v OKTAGONU, měl bych mít titulovou šanci na dosah. Ale v životě se může stát cokoliv. Tak uvidíme. Ale plán je tři zápasy tento rok, z toho jeden v KSW. A co nejvíce se přiblížit titulu v OKTAGONU,” prozradil Eckerlin své plány na letošní rok.

Je tam jeden soupeř v užším výběru, který je momentálně na vítězné vlně. Ale jméno samozřejmě ještě nemůžu prozradit. Není to oficiální. Není to zahraniční zápasník. A pokud k tomu zápasu opravdu dojde, tak to bude super zápas. Těším se na něj, naznačil svého dalšího možného soupeře.

A na koho popis nejvíce sedí? Při pohledu na žebříček mě jednoznačně napadá jméno Matúše Juráčka, který je v OKTAGONU stále neporažen, když získal již čtyři cenné skalpy. Pokud by se tento zápas potvrdil, jednalo by se určitě o zajímavý souboj, jehož vítěz by se mohl dostat do úzkého okruhu možných titulových vyzyvatelů.

Zdroj: MMA Bez Masky

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ