DomůCZ/SK MMAChristian Eckerlin vyhlíží další zápas! Utká se s Juráčkem?

Christian Eckerlin vyhlíží další zápas! Utká se s Juráčkem?

Christian Eckerlin přišel do OKTAGONU loni v prosinci, jako nové osvěžení nabité velterové váhy. Při své premiéře na turnaji OKTAGON 29 se hned předvedl ve skvělém světle, když v prvním kole porazil Ioannise Palaiologose via submission.

Svým způsobem se však jedná o speciálního bojovníka, jelikož sám je velmi dobře finančně zajištěn a zápasení provozuje pouze pro zábavu. I tak má však velké ambice, o kterých nedávno promluvil v rozhovoru pro MMA Bez Masky.

Ta jednání směřují k tomu, že pokud vyhraju můj další zápas v OKTAGONU, měl bych mít titulovou šanci na dosah. Ale v životě se může stát cokoliv. Tak uvidíme. Ale plán je tři zápasy tento rok, z toho jeden v KSW. A co nejvíce se přiblížit titulu v OKTAGONU,” prozradil Eckerlin své plány na letošní rok.

Je tam jeden soupeř v užším výběru, který je momentálně na vítězné vlně. Ale jméno samozřejmě ještě nemůžu prozradit. Není to oficiální. Není to zahraniční zápasník. A pokud k tomu zápasu opravdu dojde, tak to bude super zápas. Těším se na něj, naznačil svého dalšího možného soupeře.

A na koho popis nejvíce sedí? Při pohledu na žebříček mě jednoznačně napadá jméno Matúše Juráčka, který je v OKTAGONU stále neporažen, když získal již čtyři cenné skalpy. Pokud by se tento zápas potvrdil, jednalo by se určitě o zajímavý souboj, jehož vítěz by se mohl dostat do úzkého okruhu možných titulových vyzyvatelů.

Zdroj: MMA Bez Masky

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
83SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ