DomůUFCChystáte se na UFC 286 Edwards vs. Usman 3 do Londýna? Ceny...

Chystáte se na UFC 286 Edwards vs. Usman 3 do Londýna? Ceny vstupenek vás šokují!

Dlouho očekávaný turnaj UFC v Londýně se blíží a s ním i odveta mezi Leonem Edwardsem a Kamaru Usmanem.

Galavečer slibuje parádní podívanou a řada fanoušků se rozhodla turnaj UFC 286, který se uskuteční v Londýně, osobně navštívit. Po otevření stránky pro nákup vstupenek a pohledu na cenu si to však řada lidí určitě rozmyslela.

Turnaj UFC 286 se uskuteční 18. března v londýnské O2 Areně a zápas o titul ve velterové váze nebude jediným tahákem, na který se fanoušci mohou těšit. Na tomto turnaji se odehrají také velice zajímavé souboje mezi Rafaelem Fizievem a Justinem Gaethjem nebo Marvinem Vettorim a Romanem Dolidzem. Českoslovenští fanoušci se mohou těšit také na další zápas Lájoše Kleina.

V předprodeji se mohli fanoušci setkat s cenami začínajícími na 225 librách (cca 6000,- Kč) za nejlevnější sektor, což je více než dvojnásobek ceny z loňského března. Pokud si však někdo nechá nákup vstupenek na později, narazí spíše na ceny v rozmezí 425 až 600 eur (10100,- až 14300,- Kč). Výrazné zdražení vstupenek překvapilo i šampiona Leona Edwardse, který se k tomu vyjádřil na Twitteru.

“Za sebe můžu říci, že nechápu, proč jsou ceny tak vysoké. V předprodeji se za místo pod oktagonem platí 4 tisíce dolarů (89000,- Kč). To je opravdu hodně peněz. Lidé mi psali a ptali se mě, proč je to tak drahé. Já ceny bohužel nevymýšlím. Není dobré, že si to fanoušci nemohou dovolit. Ale i tak to bude skvělá show.”

Zdroj: UFC | Twitter Leon Edwards | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ