DomůUFCCiryl Gane: Souboj s Jonem Jonesem je víc než zápas s Francisem...

Ciryl Gane: Souboj s Jonem Jonesem je víc než zápas s Francisem Ngannouem

Ciryl Gane věří, že zápas o pás s Jonem Jonesem je větší souboj než titulový duel s Francisem Ngannouem.

Na turnaji UFC 285, který se koná 4. března v T-Mobile Areně v Las Vegas, se uskuteční souboj o pás v těžké váze mezi Cirylem Ganem a Jonem Jonesem.

Gane už jednou o titul bojoval a tehdy prohrál s Francisem Ngannouem. Před nadcházejícím zápasem s Jonesem Gane, v rozhovoru pro média, oba souboje porovnal.

A je si jistý, že utkání s Jonesem je pro něj větším soubojem než zápas s Francisem Ngannouem.

“Zápas s Francisem byl velký zápas, ale tento souboj je ještě větší.”

Gane se také vyjádřil k otázce týkající se Jonesova přechodu z polotěžké do těžké váhy.

“Připravuji se stejně jako na každý zápas, stejně jako jsem to dělal s ostatními bojovníky. Pravděpodobně bude rychlý a velmi technický, ale připravoval jsem se na něj jako na zápasníka těžké váhy, ne na někoho z nižší váhové kategorie. Myslím, že bude možná trochu pomalejší než dřív, a to je zcela normální. Když jsem vážil kolem 100 kilogramů, byl jsem také o něco rychlejší. Soustředím se na každý aspekt zápasu. Pravděpodobně mě bude chtít dostat na zem. Ale na to budu připraven.”

Ciryl Gane, je bývalý prozatímní šampion těžké váhy. Od roku 2019 bojuje v UFC. Na svém kontě má jedenáct výher a pouze jednu prohru. Gane zahájil svou kariéru v MMA v roce 2018.

Po prohře s Francisem Ngannouem se Gane utkal na galavečeru ve Francii s Tai Tuivasou a porazil ho knokautem ve třetím kole.

Jon Jones je bývalý šampion a dominátor polotěžké váhy. Na svém kontě má 28 zápasů, z nichž 26 skončilo jeho vítězstvím. Pás šampiona získal v roce 2011 a titul obhájil třináctkrát. Jones se na svůj debut v těžké váze připravoval více než dva roky.

Zdroj: TMZ Sport

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ