Ciryl Gane: Volkov je největší výzvou mé dosavadní kariéry

Ciryl Gane, který se v nadcházejícím zápase utká s Alexandrem Volkovem, považuje tento souboj za největší výzvu své dosavadní kariéry.

Zdroj: UFC

Na víkendovém turnaji UFC Vegas 30 uvidí fanoušci interesantní souboj v královské váhové kategorii, který obstarají Alexander VolkovCiryl Gane.

Gane, který svou kariéru v MMA zahájil teprve v roce 2018, se těší na souboj se zkušeným soupeřem, jakým je Volkov. V rozhovoru pro web MMA Junkie Gane řekl:

“Je to pro mě velká příležitost a největší výzva v mé kariéře. Myslím, že Volkov je jedním z nejlepších bojovníků těžké váhy. Čím větší výzva, tím víc se na ni těším. Chci čelit novým výzvám a možná v tomto zápase ukážu novou verzi sebe sama.”

Ciryl Gane také dodal, že chce své zápasy vždy ukončit před časem.

“V každém zápase chci předvést show pro fanoušky. Pokud mohu zápas ukončit dříve, chci to udělat. Chci mít jistotu. Nechci nechávat rozhodnutí na sudích.”

Ciryl Gane je v profesionálním MMA stále neporažený. Ve svých posledních zápasech knokautoval Juniora dos Santose a na body porazil Jairzinha Rozenstruika.

Alexander Volkov je na vlně dvou výher v řadě. V únoru letošního roku porazil TKO Alistaira Overeema, který po tomto zápase ukončil kariéru v UFC. Na konci loňského roku Volkov porazil Walta Harrise a i v tomto případě se jednalo o ukončení před časem.

Zdroj: MMA Junkie

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA