DomůUFCCody Garbrandt: "Sean O´Malley nikdy nezápasil s nikým z první pětky na...

Cody Garbrandt: “Sean O´Malley nikdy nezápasil s nikým z první pětky na světě”

Na turnaji UFC 250 zvítězili Cody Garbrandt i Sean O´Malley parádními knokauty. Netrvalo to dlouho a Sean O´Malley si rýpl do Garbrandta.

Embed from Getty Images

Není divu, oba bojují ve stejné váhové divizi. Sean O´Malley dosud ještě nikdy neprohrál, ovšem je potřeba říci, že nikdy nebojoval s TOP zápasníky. Ale jak se říká, s jídlem roste chuť. O´Malley míří určitě výše a proto se dalo čekat, že dříve či později “osloví” nějakým trash talkem někoho z první desítky své váhy.

“Vypadalo to jako něco, co byste mohli vidět při rvačce v baru. Můj knokaut, to byla čistá technika.”

Odpověď ze strany Codyho Garbrandta na sebe nenechala dlouho čekat. V rozhovoru pro portál TMZ řekl:

“Moje ukončení bylo brutálnější. Soupeř nebyl schopen vstát a udržet se na nohou. Když jsem se napřáhl a viděl jsem trajektorii, věděl jsem přesně kam mířím. Ten úder byl silný a prudký. Věděl jsem, že ho pošlu na zem. To byl perfektní úder. Raphael Assuncao je o několik světelných let před každým soupeřem, se kterým dosud O´Malley bojoval.

“Klobouk dolů. Bylo to dobré představení. Přišel tam a knokautoval soupeře. Ale nemůže se srovnávat s nikým z první pětky na světě. Nikdy nezápasil s TOP bojovníkem. Je tam obrovský rozdíl.”

Je těžké s Garbrandtem nesouhlasit. Eddie Winelad, kterého O´Malley na turnaji UFC 250 knokautoval, byl asi tím nejlepším soupeřem, se kterým se kdy utkal. Alespoň podle řeči čísel. Winelandova bilance je 24-14-1. Z toho v UFC 6-8-0. O´Malley skutečně dosud nikdy nebojoval s nikým z čelních bojovníků bantamové váhy UFC.

Je však zřejmě jen otázkou času, kdy přijde skutečně kvalitní soupeř a tehdy se konečně ukáže, jak na tom doopravdy Sean O´Malley je. Možná jím bude právě Cody Garbrandt.

Zdroj: TMZ | Twitter UFC | Twitter Sean O´Malley

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ