Cody Garbrandt: “Sean O´Malley nikdy nezápasil s nikým z první pětky na světě”

Na turnaji UFC 250 zvítězili Cody Garbrandt i Sean O´Malley parádními knokauty. Netrvalo to dlouho a Sean O´Malley si rýpl do Garbrandta.

Embed from Getty Images

Není divu, oba bojují ve stejné váhové divizi. Sean O´Malley dosud ještě nikdy neprohrál, ovšem je potřeba říci, že nikdy nebojoval s TOP zápasníky. Ale jak se říká, s jídlem roste chuť. O´Malley míří určitě výše a proto se dalo čekat, že dříve či později “osloví” nějakým trash talkem někoho z první desítky své váhy.

“Vypadalo to jako něco, co byste mohli vidět při rvačce v baru. Můj knokaut, to byla čistá technika.”

Odpověď ze strany Codyho Garbrandta na sebe nenechala dlouho čekat. V rozhovoru pro portál TMZ řekl:

“Moje ukončení bylo brutálnější. Soupeř nebyl schopen vstát a udržet se na nohou. Když jsem se napřáhl a viděl jsem trajektorii, věděl jsem přesně kam mířím. Ten úder byl silný a prudký. Věděl jsem, že ho pošlu na zem. To byl perfektní úder. Raphael Assuncao je o několik světelných let před každým soupeřem, se kterým dosud O´Malley bojoval.

“Klobouk dolů. Bylo to dobré představení. Přišel tam a knokautoval soupeře. Ale nemůže se srovnávat s nikým z první pětky na světě. Nikdy nezápasil s TOP bojovníkem. Je tam obrovský rozdíl.”

Je těžké s Garbrandtem nesouhlasit. Eddie Winelad, kterého O´Malley na turnaji UFC 250 knokautoval, byl asi tím nejlepším soupeřem, se kterým se kdy utkal. Alespoň podle řeči čísel. Winelandova bilance je 24-14-1. Z toho v UFC 6-8-0. O´Malley skutečně dosud nikdy nebojoval s nikým z čelních bojovníků bantamové váhy UFC.

Je však zřejmě jen otázkou času, kdy přijde skutečně kvalitní soupeř a tehdy se konečně ukáže, jak na tom doopravdy Sean O´Malley je. Možná jím bude právě Cody Garbrandt.

Zdroj: TMZ | Twitter UFC | Twitter Sean O´Malley

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA