DomůUFCConor McGregor v dalších problémech? V dublinském pubu napadl staršího hosta

Conor McGregor v dalších problémech? V dublinském pubu napadl staršího hosta

Po několika měsících, kdy o Conoru McGregorovi nebylo téměř slyšet se jméno irského bijce znovu přetřásá, kde jen to je možné. Důvodem je video, které koluje po internetu a na němž Conor McGregor dal pěstí postaršímu pánovi.

Embed from Getty Images

Incident se odehrál 6. dubna tohoto roku v irském pubu The Marble Arch v Dublinu. Ke skupince štamgastů, klidně popíjejících u baru, přichází Conor McGregor a nalévá jim svou whisky Proper no. Twelve.

Vše vypadá na přátelské popíjení starých přátel, tedy až do chvíle, kdy si jeden z mužů u baru dovolí odmítnout panáka této whisky. A to hned dvakrát. Není jisté, jestli následujícímu dění předcházela nějaká slovní přestřelka, nicméně odmítnutí nenechalo Conora McGregora chladným a staršímu muži dal bez varování pěstí svou pověstnou levačkou. Hned na to jej několik lidí popadlo a z baru vyvedlo.

Obdivuhodné je, že napadený muž úder nejenže ustál, ale tvářil se po něm, jakoby se nic nestalo. Irsko je zřejmě skutečně drsnou zemí.

K incidentu se vyjádřil i Dana White, který řekl, že každý den si někde, i v Irsku, dá v hospodě pár chlapů pěstí. Jen by se to nemělo stávat někomu, kdo se pěstmi živí, někomu, kdo je středem mediální pozornosti a má silný vliv na mládež, někomu, jako je Conor McGregor.

Na závěr je potřeba dodat, že irská policie incident vyšetřovala, ale nesdělila nikomu žádné obvinění. Je nasnadě se domnívat, že Conor McGregor se s napadeným (opět) vyrovnal penězi.

Zdroj: TMZ.com


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ