DomůUFCConor McGregor v dalších problémech? V dublinském pubu napadl staršího hosta

Conor McGregor v dalších problémech? V dublinském pubu napadl staršího hosta

Po několika měsících, kdy o Conoru McGregorovi nebylo téměř slyšet se jméno irského bijce znovu přetřásá, kde jen to je možné. Důvodem je video, které koluje po internetu a na němž Conor McGregor dal pěstí postaršímu pánovi.

Embed from Getty Images

Incident se odehrál 6. dubna tohoto roku v irském pubu The Marble Arch v Dublinu. Ke skupince štamgastů, klidně popíjejících u baru, přichází Conor McGregor a nalévá jim svou whisky Proper no. Twelve.

Vše vypadá na přátelské popíjení starých přátel, tedy až do chvíle, kdy si jeden z mužů u baru dovolí odmítnout panáka této whisky. A to hned dvakrát. Není jisté, jestli následujícímu dění předcházela nějaká slovní přestřelka, nicméně odmítnutí nenechalo Conora McGregora chladným a staršímu muži dal bez varování pěstí svou pověstnou levačkou. Hned na to jej několik lidí popadlo a z baru vyvedlo.

Obdivuhodné je, že napadený muž úder nejenže ustál, ale tvářil se po něm, jakoby se nic nestalo. Irsko je zřejmě skutečně drsnou zemí.

K incidentu se vyjádřil i Dana White, který řekl, že každý den si někde, i v Irsku, dá v hospodě pár chlapů pěstí. Jen by se to nemělo stávat někomu, kdo se pěstmi živí, někomu, kdo je středem mediální pozornosti a má silný vliv na mládež, někomu, jako je Conor McGregor.

Na závěr je potřeba dodat, že irská policie incident vyšetřovala, ale nesdělila nikomu žádné obvinění. Je nasnadě se domnívat, že Conor McGregor se s napadeným (opět) vyrovnal penězi.

Zdroj: TMZ.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ