DomůOstatníConor McGregor opět v problémech. Francouzská policie jej zadržela kvůli sexuálnímu obtěžování

Conor McGregor opět v problémech. Francouzská policie jej zadržela kvůli sexuálnímu obtěžování

Podle zahraničního portálu TMZ Sports, byla největší mediální hvězda UFC, Conor McGregor, zadržena a obviněna ze sexuálního obtěžování. Došlo k tomu během jeho dovolené na Korsice.

Foto: TMZ

Podle dostupných informací se měl čin odehrát v jednom z tamních barů. McGregor byl obviněn ze sexuálního obtěžování a exhibicionismu. K situaci pravděpodobně došlo 10. září.

Komuniké francouzského prokurátora:

“V souvislosti s obviněním ze sexuálního obtěžování byl pan Conor Anthony McGregor zadržen a podroben výslechům na policii.”

Podle vyjádření McGregorových právníků je jejich klient nevinen a byl propuštěn.

“Conor McGregor kategoricky odmítá veškerá obvinění vznesená vůči jeho osobě. Byl vyslechnut a propuštěn.”

V současné chvíli nejsou dostupné žádné další informace. Je tedy potřeba si počkat na další vývoj celé kauzy.  Není to však poprvé, kdy Conor McGregor čelí podobným obviněním.

Zdroj: TMZ

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ