DomůUFCCorey Anderson porovnává platy v organizacích MMA: UFC mi dala kariéru, ale...

Corey Anderson porovnává platy v organizacích MMA: UFC mi dala kariéru, ale BELLATOR mi dal život

Corey Anderson se nebojí hovořit o penězích a výdělcích v MMA. Otevřeně porovnal dvě špičkové organizace smíšených bojových umění a to, co jsou schopny svým bojovníkům nabídnout.

Zdroj: UFC

Corey Anderson bojoval pod křídly organizace UFC v letech 2014 až 2020. V roce 2020 se pak přesunul do organizace BELLATOR MMA. V ní dosud absolvoval dva vítězné zápasy proti Melvinu Manhoefovi a Dovletdzhanu Yagshimuradovi. Ačkoli je jeho působení v UFC nesrovnatelně delší, bojovník už teď rád porovnává podmínky u obou zaměstnavatelů:

“UFC mi dala kariéru, ale BELLATOR mi dal život. Po první výplatě od mého současného zaměstnavatele mohla moje žena dát výpověď v zaměstnání, koupil jsem jí také nové auto. Na své zápasy mohu přivést i svou rodinu, protože za dva zápasy jsem zde vydělal více, než za celou svou kariéru v UFC.”

Corey Anderson absolvoval v UFC 15 zápasů. V posledních zápasech v UFC měl základní plat 70 tisíc dolarů. Podle zdrojů dostal za zápas na turnaji UFC 244 zhruba 140 tisíc dolarů a navíc získal bonus 50 tisíc dolarů. Vypadá to tedy, že jeho kontrakt s novou organizací je velice lukrativní.

V dalším zápase se Američan utká už 16. října s Ryanem Baderem.

Zdroj: BJ Penn | Twitter Jed I. Goodman

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ