DomůUFCCovington o Masvidalovi: Kvůli drogám mu shnil mozek i tělo

Covington o Masvidalovi: Kvůli drogám mu shnil mozek i tělo

Colby Covington je přesvědčen, že Gilbert Burns na turnaji UFC 287 snadno porazí Jorgeho Masvidala, ale to mu prý stejně nezajistí titulový zápas.

Po galavečeru UFC 286, který se konal 18. března v Londýně, šéf UFC Dana White oznámil, že se Colby Covington utká ve svém dalším zápase o titul s Leonem Edwardsem.

Gilbert Burns naopak doufá, že k takovému zápasu nedojde a že po porážce Jorgeho Masvidala bude právě on tím, kdo titulový zápas dostane. Colby Covington se k této myšlence a k zápasu Masvidal vs. Burns vyjádřil v rozhovoru s Michaelem Bispingem na jeho kanálu na YouTube.

“Jorge je ztroskotanec. Poté, co jsem ho v našem zápase snadno zničil, když jsem ho porazil 50-44, to už není ten samý bojovník. Jeho život se rozpadá. Ten chlap bral spoustu drog a dalších svinstev, kvůli kterým mu shnil mozek i tělo. Už to není ten samý člověk jako dříve. Podle mého názoru ho Gilbert bez problémů porazí. Gilbert je milý chlapík, takový rodinný typ. Není to Colby, takže po porážce “Pouličního Jidáše” nedostane titulový zápas.”

Gilbert Burns se utká s Jorgem Masvidalem na turnaji UFC 287, které se koná už 8. dubna.

Duel Colbyho Covingtona s Leonem Edwardsem zatím nebyl oficiálně oznámen. Leon Edwards oznámil, že o takový zápas nestojí, ale šéf UFC je přesvědčen, že k souboji dojde.

Zdroj: YouTube Michael Bisping

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ