DomůUFCCurtis Blaydes srovnává sílu úderů Francise Ngannoua a Derricka Lewise

Curtis Blaydes srovnává sílu úderů Francise Ngannoua a Derricka Lewise

Curtis Blaydes, jeden z nejlepších bojovníků těžké váhy UFC, se domnívá, že Derrick Lewis má větší sílu úderu než Francis Ngannou.

Zdroj: UFC

Curtis Blaydes měl dvakrát možnost utkat se s Francisem Ngannouem, současným šampionem UFC v těžké váze, a v obou případech prohrál technickým knokautem. Blaydes také bojoval s Derrickem Lewisem a i ten jej dokázal knokautovat.

V rozhovoru s médii byl Blaydes dotázán, který ze dvou výše zmíněných bojovníků má větší sílu ve svém úderu. Curtis neváhal s odpovědí:

“Derrick. Nikdy jsem nebyl knokautován čistě, ale on to dokázal. Když jsem poprvé bojoval s Ngannouem, zápas skončil po přerušení lékařem a bylo z toho TKO. Ve druhém zápase udeřil, rozhodčí zasáhl a zápas zastavil, ale já jsem byl při vědomí a všechno si pamatuji. Když mě praštil Derrick, probudil jsem se až v sanitce. To je velký rozdíl.”

Derrick Lewis a Francis Ngannou jsou známí tím, že své soupeře knokautují. Lewis takto ukončil 21 zápasů za celou svou kariéru. Ngannou knokautoval soupeře 12krát.

Lewis a Ngannou se v roce 2018 utkali v kleci UFC. Zajímavé je, že tento souboj neskončil předčasně, ale až rozhodnutím rozhodčích, kteří za vítěze označili Derricka Lewise.

Zdroj: MMA News

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ