DomůUFCDana White chce vybudovat tréninkové centrum UFC v Africe

Dana White chce vybudovat tréninkové centrum UFC v Africe

Prezident největší organizace MMA na světě Dana White plánuje expanzi MMA v Africe. Chce tam totiž vybudovat tréninkové centrum UFC Performance Institute.

Zdroj: UFC

Již dlouho se hovoří o tom, že organizace uskuteční galavečer v Africe, odkud pocházejí tři současní šampioni “Ultimate Fighting Championship” – Kamaru Usman, Israel Adesanya a Francis Ngannou. Bojovníci s africkými kořeny se při svých vystoupeních v oktagonu občas zmiňují o tom, že chtějí zápasit na turnaji v Africe. A Dana White má s černým kontinentem velké plány.

“Vždy jsem věřil, že budeme globální organizací, která hledá talenty po celém světě. Afrika se neustále vyvíjí a roste. Chystám se tam vybudovat tréninkové centrum UFC Performance Institute.”

“Pokaždé, když najdete místo, kde lidé vyrůstají v obtížných podmínkách, najdete talentované a výjimečné sportovce. Otázkou je, jaké máte zdroje, abyste jim pomohli, naučili je to a podobně. Chystám se v Africe vybudovat UFC Performance Institute a řeknu vám, že se brzy dočkáme silných bojovníků z Afriky. V časovém horizontu pěti až šesti let.”

UFC Performance Institute je speciální zařízení, kde se bojovníci MMA mohou připravovat na své zápasy a zotavovat se po náročném tréninku. Zařízení je všem bojovníkům organizace UFC k dispozici zdarma.

První potenciální show v Africe by se podle Dany Whita mohla uskutečnit už příští rok. Událost, na níž by se představili tři šampioni UFC, kteří z Afriky pocházejí, by jistě vzbudila ve sportovním světě obrovský ohlas.

Zdroj: MMA Fighting


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ