DomůUFCDana White chce vybudovat tréninkové centrum UFC v Africe

Dana White chce vybudovat tréninkové centrum UFC v Africe

Prezident největší organizace MMA na světě Dana White plánuje expanzi MMA v Africe. Chce tam totiž vybudovat tréninkové centrum UFC Performance Institute.

Zdroj: UFC

Již dlouho se hovoří o tom, že organizace uskuteční galavečer v Africe, odkud pocházejí tři současní šampioni “Ultimate Fighting Championship” – Kamaru Usman, Israel Adesanya a Francis Ngannou. Bojovníci s africkými kořeny se při svých vystoupeních v oktagonu občas zmiňují o tom, že chtějí zápasit na turnaji v Africe. A Dana White má s černým kontinentem velké plány.

“Vždy jsem věřil, že budeme globální organizací, která hledá talenty po celém světě. Afrika se neustále vyvíjí a roste. Chystám se tam vybudovat tréninkové centrum UFC Performance Institute.”

“Pokaždé, když najdete místo, kde lidé vyrůstají v obtížných podmínkách, najdete talentované a výjimečné sportovce. Otázkou je, jaké máte zdroje, abyste jim pomohli, naučili je to a podobně. Chystám se v Africe vybudovat UFC Performance Institute a řeknu vám, že se brzy dočkáme silných bojovníků z Afriky. V časovém horizontu pěti až šesti let.”

UFC Performance Institute je speciální zařízení, kde se bojovníci MMA mohou připravovat na své zápasy a zotavovat se po náročném tréninku. Zařízení je všem bojovníkům organizace UFC k dispozici zdarma.

První potenciální show v Africe by se podle Dany Whita mohla uskutečnit už příští rok. Událost, na níž by se představili tři šampioni UFC, kteří z Afriky pocházejí, by jistě vzbudila ve sportovním světě obrovský ohlas.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ