DomůUFCDana White chválí Jona Jonese po UFC 285: Je neuvěřitelný, je to...

Dana White chválí Jona Jonese po UFC 285: Je neuvěřitelný, je to hříčka přírody!

Dana White po návratu Jona Jonese do oktagonu UFC nešetřil komplimenty. Prezident největší světové organizace MMA měl pro “Bonese”, po jeho zápase proti Cirylovi Ganému na UFC 285, jen slova obrovské chvály a obdivu.

Jon Jones se do klece MMA vrátil po několikaleté soutěžní pauze, kdy se připravoval na svůj debut v těžké váze UFC.

“Bones” v zápase s Cirylem Ganém, neztrácel čas a porazil jej na submisi už v 1. kole. K výkonu Jona Jonese se vyjádřil Dana White, který měl pro nového šampiona těžké váhy UFC na pozápasové tiskové konferenci jen slova chvály a uznání.

“Ještě někdo opravdu pochybuje o tom, že tenhle chlapík je nejlepším bojovníkem všech dob? Vypadá to, že je nejen nejlepší polotěžká váha všech dob, ale teď i těžká váha. Před zápasem se objevily rozhovory, kde říkal, že to bude vypadat jednoduše. Tehdy jsem si myslel, že to jsou hlouposti. Ten chlap je prostě vyjímečný.”

“Věřím tomu, že dlouhá pauza může bojovníkům způsobit spoustu problémů, ale dnes jsme ani na chvíli neviděli, že by se tam necítil dobře. Přišel do zápasu a vypadalo to, že to není vůbec žádná výzva, že je to ta nejjednodušší věc, kterou v životě udělal. Je to hříčka přírody, nejlepší ze všech. Hodně lidí mluvilo o tom, že je tlustý. Ciryl Gane je monstrum ve skvělé formě a Jon Jones si s ním pohrával jako s malým dítětem. Není vyšší úrovně než je úroveň Jona Jonese.”

Co se týče dalšího Jonesova soupeře, White souhlasil s tím, co “Bones” řekl po zápase – ve svém dalším zápase se utká se Stipe Miocicem. Možným termínem takového souboje by mohl být číslovaný červencový galavečer UFC během akce International Fight Week.

Pro Jonese (27-1, 1 NC MMA) to bylo sedmnácté vítězství v kariéře, kterého dosáhl ukončením před časem. Pětatřicetiletý “Bones” tedy úspěšně debutoval v těžké váze a věří, že nyní musí porazit Stipeho Miocice, aby dokázal, že je skutečně tím nejlepším bojovníkem divize do 120 kg.

Zdroj: MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ