Dana White: “Jestli nevyjde Las Vegas, tak další turnaj UFC uspořádáme v Arizoně.”

Šéf UFC, na tiskové konferenci po turnaji UFC on ESPN 8, prozradil, že pokud se další turnaj organizace nepodaří uspořádat v Las Vegas, uskuteční se v Arizoně.

Embed from Getty Images

Nejbližší turnaj organizace UFC by se měl uskutečnit 30. května. Je naplánováno, že akce proběhne v komplexu Apex v Las Vegas. Tento komplex patří UFC a mimo jiné v něm probíhá například “Dana White’s Contender Series”. V Nevadě bohužel stále platí zákaz organizování sportovních akcí a zatím není jasné, jestli bude tento zákaz platit i na konci tohoto měsíce.

“Jestli se nám nepodaří udělat další turnaj 30. května v komplexu Apex, bude nás to hodně mrzet, ale uspořádáme ho jinde.”

– řekl Dana White a následně byl dotázán, jestli tedy do hry vstupuje možnost organizace turnaje v Arizoně, kde jsou sportovní akce s vyloučením veřejnosti od této soboty povolené. Na dotaz Dana White odpověděl:

“Stoprocentně”

Podle neoficiálních informací by hlavním zápasem večera na výše zmiňovaném turnaji, mělo být střetnutí ve weltrové váze mezi Gilbertem Burnsem a Tyronem Woodleym.

Zdroj: ESPN

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA