DomůUFCDana White: "Jestli nevyjde Las Vegas, tak další turnaj UFC uspořádáme v...

Dana White: “Jestli nevyjde Las Vegas, tak další turnaj UFC uspořádáme v Arizoně.”

Šéf UFC, na tiskové konferenci po turnaji UFC on ESPN 8, prozradil, že pokud se další turnaj organizace nepodaří uspořádat v Las Vegas, uskuteční se v Arizoně.

Embed from Getty Images

Nejbližší turnaj organizace UFC by se měl uskutečnit 30. května. Je naplánováno, že akce proběhne v komplexu Apex v Las Vegas. Tento komplex patří UFC a mimo jiné v něm probíhá například “Dana White’s Contender Series”. V Nevadě bohužel stále platí zákaz organizování sportovních akcí a zatím není jasné, jestli bude tento zákaz platit i na konci tohoto měsíce.

“Jestli se nám nepodaří udělat další turnaj 30. května v komplexu Apex, bude nás to hodně mrzet, ale uspořádáme ho jinde.”

– řekl Dana White a následně byl dotázán, jestli tedy do hry vstupuje možnost organizace turnaje v Arizoně, kde jsou sportovní akce s vyloučením veřejnosti od této soboty povolené. Na dotaz Dana White odpověděl:

“Stoprocentně”

Podle neoficiálních informací by hlavním zápasem večera na výše zmiňovaném turnaji, mělo být střetnutí ve weltrové váze mezi Gilbertem Burnsem a Tyronem Woodleym.

Zdroj: ESPN

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ