DomůUFCDana White: Kdybych byl Jon Jones, začal bych shazovat do polotěžké váhy....

Dana White: Kdybych byl Jon Jones, začal bych shazovat do polotěžké váhy. “Bones” odpovídá

Dana White poté, kdy Francis Ngannou tvrdě knokautoval Stipe Miocice na turnaji UFC 260, s nadsázkou vzkázal Jonu Jonesovi, že by měl začít uvažovat o návratu do polotěžké váhy.

Zdroj: UFC

Stipe Miocic (20-4) se během uplynulého víkendu podruhé v kariéře utkal s Francisem Ngannou (16-3). K prvnímu souboji mezi bojovníky došlo na turnaji UFC 220, kde Američan zvítězil jednomyslně na body. Tentokrát bylo vše jinak. “The Predator” už ve druhém kole Miocice brutálně knokautoval a stal se novým šampionem těžké váhy.

Před tímto utkáním dal šéf UFC Dana White jasně najevo, že vítěz tohoto zápasu se utká s bývalým šampionem polotěžké váhy Jonem Jonesem (26-1).

Francisův výkon na Whita zcela jistě velice zapůsobil, protože bezprostředně po ukončení víkendového turnaje Jona Jonese varoval před jeho plánovaným přechodem do těžké váhy.

“Kdybych byl Jonem Jonesem a sledoval bych tenhle zápas v televizi, rozhodl bych se vrátit zpět do polotěžké váhy.”

A nebyl by to Jon Jones, kdyby jej takový vzkaz nepobavil.

“Zpátky do 185? Nepřibíral jsem na váze bezdůvodně 😂.”

Zdroj: MMA Junkie | Twitter Jon Jones

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ