DomůUFCDana White: Marvin Vettori chtěl bojovat za každou cenu

Dana White: Marvin Vettori chtěl bojovat za každou cenu

Poté, co Paulo Costa nesplnil požadovaný váhový limit pro zápas s Marvinem Vettorim, šéf UFC Dana White přiznal, že se Marvin obával, že by se zápas nemusel uskutečnit a byl ochoten udělat vše pro to, aby k souboji došlo.

Zdroj: UFC

Souboj mezi Marvinem Vettorim a Paulem Costou byl zápasem večera turnaje UFC Vegas 41, který se konal 23. října. Costa nesplnil váhový limit střední váhy a tak zápas proběhl v polotěžké váze. Kvůli této situaci dostal Marvin navíc 20 % z Costovy výplaty, což potvrdil i šéf UFC. Později však Vettori sám uvedl, že obdržel 30 %.

Během tiskové konference po turnaji se jeden z reportérů zeptal, zda Vettori chtěl, aby byl Costův finanční postih vyšší. Ale Dana White řekl, že Ital nic takového nenavrhoval.

“Vettori byl ochoten bojovat za každou cenu. Nezáleželo mu na tom, jaká byla dohoda. Řekl, že bez ohledu na dohodu bude bojovat. Klidně by bojoval i v těžké váze. Vettori se obával pouze toho, že by s ním Paulo Costa nakonec nemusel chtít bojovat. Proto chtěl udělat vše pro to, aby se tento zápas uskutečnil. Takto se Vettori k celé záležitosti po celou dobu stavěl.”

Marvin Vettori nakonec Paula Costu porazil. Střetnutí trvalo celých 25 minut a o vítězi tak nakonec rozhodli sudí. Marvin Vettori obdržel za svůj výkon prémii 50 000 dolarů.

Vítězstvím nad Costou se tak Vettori, po nedávné prohře s šampionem UFC ve střední váze Israelem Adesanyou, vrací na vítěznou vlnu.

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ