DomůUFCDana White: Marvin Vettori chtěl bojovat za každou cenu

Dana White: Marvin Vettori chtěl bojovat za každou cenu

Poté, co Paulo Costa nesplnil požadovaný váhový limit pro zápas s Marvinem Vettorim, šéf UFC Dana White přiznal, že se Marvin obával, že by se zápas nemusel uskutečnit a byl ochoten udělat vše pro to, aby k souboji došlo.

Zdroj: UFC

Souboj mezi Marvinem Vettorim a Paulem Costou byl zápasem večera turnaje UFC Vegas 41, který se konal 23. října. Costa nesplnil váhový limit střední váhy a tak zápas proběhl v polotěžké váze. Kvůli této situaci dostal Marvin navíc 20 % z Costovy výplaty, což potvrdil i šéf UFC. Později však Vettori sám uvedl, že obdržel 30 %.

Během tiskové konference po turnaji se jeden z reportérů zeptal, zda Vettori chtěl, aby byl Costův finanční postih vyšší. Ale Dana White řekl, že Ital nic takového nenavrhoval.

“Vettori byl ochoten bojovat za každou cenu. Nezáleželo mu na tom, jaká byla dohoda. Řekl, že bez ohledu na dohodu bude bojovat. Klidně by bojoval i v těžké váze. Vettori se obával pouze toho, že by s ním Paulo Costa nakonec nemusel chtít bojovat. Proto chtěl udělat vše pro to, aby se tento zápas uskutečnil. Takto se Vettori k celé záležitosti po celou dobu stavěl.”

Marvin Vettori nakonec Paula Costu porazil. Střetnutí trvalo celých 25 minut a o vítězi tak nakonec rozhodli sudí. Marvin Vettori obdržel za svůj výkon prémii 50 000 dolarů.

Vítězstvím nad Costou se tak Vettori, po nedávné prohře s šampionem UFC ve střední váze Israelem Adesanyou, vrací na vítěznou vlnu.

Zdroj: BJ Penn


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ