Dana White o “Cowboyovi”: Dám mu poslední šanci

Vypadá to, že Donald Cerrone dostane od organizace UFC ještě jednu šanci. Šéf amerického giganta Dana White zároveň dodává, že pokud “Cowboy” nevyhraje, bude to jeho poslední zápas v UFC.

Zdroj: UFC

Donald Cerrone je rekormanem UFC v počtu výher. Posledních šest zápasů mu však nevyšlo podle jeho představ, když v pěti duelech prohrál a jeden skončil verdiktem “no contest”.

Po poslední prohře “Cowboye” s Alexem Moronem, ke které došlo minulý víkend, si velké množství fanoušků myslí, že to je konec legendárního Američana v MMA na nejvyšší úrovni.

Podobného zdání je také šéf UFC Dana White, který však přeci jen chce dát Cerronemu ještě jednu šanci.

“Cerrone bere každý zápas. Diego Sanchez odpadl z jejich plánovaného zápasu, ale on souhlasil s náhradou na poslední chvíli. Navíc se zápas s Moronem stal Co-Main Eventem.”

“Teď chce jít “Cowboy” do lehké váhy a tam by rád absolvoval další zápas. A já mu to umožním. Umožním mu ještě jeden zápas. Ale pokud nevyhraje, tak to bude jeho poslední zápas. “Cowboy” prostě bude muset zvítězit.”

Legendární “Cowboy” (36-16, 2 NC) se během své kariéry utkal s takovými borci, jako jsou Matt Brown, Conor McGregor, Benson Henderson, Eddie Alvarez, Darren Till, Robbie Lawler nebo Anthony Pettis. Donald Cerrone je rekordmanem UFC v počtu výher (23) a také v počtu získaných bonusů (18).

Zdroj: MMA Fighting

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA