DomůUFCDana White přiznává, že by nebyl překvapený, kdyby Jon Jones po utkání...

Dana White přiznává, že by nebyl překvapený, kdyby Jon Jones po utkání se Stipem Miocicem skončil

Dana White si myslí, že není vyloučeno, že Jon Jones po zápase se Stipe Miocicem odejde na odpočinek.

Jones ukončil tříletou pauzu na UFC 285 výhrou v prvním kole nad Cirylem Ganem. Získal tak neobsazený titul v těžké váze. Po zápase ukázal na bojovníka, proti kterému chce poprvé obhajovat svůj mistrovský pás. Tím bojovníkem je Stipe Miocic.

“Nikdy pro mě žádný zápas neznamenal víc, než výhra nad Stipe Miocicem. Nemyslím si, že bych někdy bojoval s někým, kdo je považován za nejlepšího bojovníka všech dob, a Stipeho lidé považují za nejlepšího bojovníka všech dob v těžké váze. Žádný z mých bývalých soupeřů, které jsem porazil, nebyl považován za nejlepšího v historii, takže nadcházející souboj nejlepšího s nejlepším pro mě znamená opravdu víc, než jakýkoli zápas, který jsem vybojoval v minulosti,” řekl Jones po UFC 285.

I Dana White se už nechal slyšet, že UFC zápas uspořádá a není se čemu divit.

„To je zápas, který tady není každý den. Máte nejlepšího bojovníka MMA všech dob a proti němu postavíte nejlepší těžkou váhu všech dob. Nemůže být nic lepšího. To jsou zápasy, o kterých lidé sní.”

Datum zápasu Jon Jones vs. Stipe Miocic zatím nebylo stanoveno, nicméně je pravděpodobné, že se uskuteční během akce International Fight Week v červenci. Pokud k němu dojde, Dana White přiznává, že by nebyl překvapen, kdyby Jon Jones po zápase, za předpokladu, že zvítězí, ukončil kariéru.

„Nebyl bych překvapený, kdyby se utkal se Stipem a pak odešel do důchodu a už nebojoval,“ řekl White.

Zdroj: TMZ Sports

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ