DomůUFCDana White zkritizoval Curtise Blaydese: Vypadáš teď jako hlupák

Dana White zkritizoval Curtise Blaydese: Vypadáš teď jako hlupák

Šéf UFC Dana White se po posledním turnaji organizace, který se uskutečnil o víkendu v Las Vegas, ostře pustil do Curtise Blaydese.

Embed from Getty Images

“Razor” v hlavním zápase večera sice porazil Alexandra Volkova, úroveň utkání však zcela zaostala za očekáváním.

Blaydes je jedním z těch, kteří v poslední době hlasitě kritizovali UFC a Danu Whita kvůli výši platů zápasníků. Podle Whita si však pro svou kritiku vybral špatnou chvíli, protože soudě podle jeho výkonu na turnaji UFC on ESPN 11, Blaydes zcela určitě nepatří do kategorie “nedoceněných” zápasníků.

Dana White si myslí, že Blades v zápase s Volkovem zkrátka nepůsobil dojmem bojovníka, který by si zasloužil více peněz. Šéfovi UFC se zápas Blaydese nelíbil.

“Curtis Blaydes má k tomu všemu kolem špatný přístup. To je můj názor. Nic proti tomu klukovi nemám, ale když říkáš to co říkal on v minulém týdnu, tak bys pak měl jít a pěkně někomu v oktagonu nakopat z*dek. Měl bys ukázat svou cenu, obzvláště po tom, co jsi řekl. Když si stěžuješ na peníze a pak v zápase předvedeš to, co jsi předvedl, vypadáš akorát jako hlupák.”

Zdroj: UFC | Twitter Jed Goodman

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ