DomůUFCDaniel Cormier prozradil, kolik berou největší hvězdy v UFC

Daniel Cormier prozradil, kolik berou největší hvězdy v UFC

Daniel Cormier, bývalý šampion dvou váhových kategorií UFC, dobře ví, jak to v této organizaci chodí v zákulisí. Má přehled o platech bojovníků. Ví, kolik si vydělávají největší hvězdy a šampioni.

Platy bojovníků MMA bývají předmětem častých debat. V drtivé většině se na světlo světa dostávají pouze základní platy. Zatímco u většiny bojovníků jsou tyto údaje poměrně přesné, u největších hvězd a šampionů tomu tak není. Nyní to v podstatě potvrdil i sám Cormier.

>>Sledovat turnaje UFC zdarma můžete také ZDE.<<

“Myslím si, že třeba Izzy (Israel Adesanya) bere v současné době asi 7 milionů dolarů za zápas. Ano, bude to něco mezi 5 a 7 miliony. Khabib Nurmagomedov pravděpodobně bral okolo 10 milionů. Conor McGregor vydělává asi 20 milionů,” prozradil DC.

I když i sám Cormier hovoří o přibližných částkách, lze předpokládat, že nebude daleko od pravdy. Navíc byli s Khabibem dlouholetými tréninkovými partnery ve slavném gymu American Kickboxing Academy (AKA) a během své aktivní kariéry spolu jistě diskutovali o svých výplatách.

“DC” říká, že částky, které vidíme u šampionů a ostatních hvězd organizace jako základní platy, by se měly vynásobit 4 nebo 5, abychom získali zhruba konečné částky jejich celkových platů za zápas.

“Z mého pohledu je to vlastně tak, že když se stanete šampionem, stáváte se v podstatě partnerem v tomto byznysu. Mnohdy tyto zveřejněné platy neuvádějí skutečné částky. Například uvidíte výdělek 500 000 dolarů, ale ve skutečnosti to může být čtyřikrát až pětkrát více,” řekl Daniel Cormier.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ