DomůUFCDarren Till nenahradí na UFC 248 Roberta Whittakera. Je zraněný

Darren Till nenahradí na UFC 248 Roberta Whittakera. Je zraněný

Jared Cannonier (13-4) stále nezná svého soupeře pro turnaj UFC 248 v Las Vegas.

Embed from Getty Images

Původně se měl utkat s Robertem Whittakerem (20-5), který však svou účast na tomto turnaji zrušil. Jako důvod uvedl osobní problémy.

UFC chce Cannoniera udržet na zápasové kartě turnaje UFC 248 a tak rychle začala hledat náhradníka, který by se proti Jaredovi postavil. Ideální řešení našla v Darrenu Tillovi (18-2-1).

Ale ani z tohoto zápasu nic nebude. Darren Till se zranil a do utkání nastoupit nemůže.

“Dana White řekl, že Darren Till má zraněný kotník. UFC dále hledá náhradu pro Jareda Cannoniera.”

“The Gorilla” je zkušeným fighterem na světové scéně smíšených bojových umění. Ve svém posledním utkání na UFC 244 porazil Kelvina Gasteluma (16-5). Pro Tilla to byl návrat do střední váhy.

Zdroj:  Twitter Damon Martin

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ