Domů Bellator Dillon Danis se vrátí do oktagonu na turnaji BELLATOR 238

Dillon Danis se vrátí do oktagonu na turnaji BELLATOR 238

Zdroj: Bellator MMA

Jedni ho milují, jiní nenávidí. Nic mezi tím. Dillon Danis zkrátka fanoušky buď spojuje nebo rozděluje. Každopádně jeho přítomnost, i přes prozatím krátké trvání, je ve světě MMA, oživením.

http://gty.im/1052227392

A nyní se do oktagonu vrací. Bude to 25. ledna na turnaji BELLATOR 238, na kterém se utká s Keganem Gennrichem v catchweight váze do 175 liber.

Dillon naposledy bojoval v červnu letošního roku. Zatím v profesionálním MMA absolvoval dva zápasy, ve kterých rychle zvítězil submisí. “El Jefe” se však do povědomí fanoušků MMA dostal hlavně jako sparingpartner Conora McGregora a také díky kontroverzním zprávám na Twitteru, ve kterých pochybuje o kvalitách ostatních zápasníků, jako je například Tyron Woodley nebo Ben Askren.

Kegan Gennrich je zápasník s rekordem 2-1. Všechna svá utkání vybojoval na lokálních turnajích ve Wisconsinu. Zápas s Danisem pro něj bude debutem v organizaci BELLATOR.

V hlavním zápase turnaje BELLATOR 238 se utká Julie Budd s Cris Cyborg, která se nedávno rozešla s UFC. V sázce bude mistrovský pás pérové váhy organizace BELLATOR.

Zdroj: Bellator.com | Twitter Scott Coker

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

* vyžadováno
A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.
/ ( mm / dd )