Dillon Danis se vrátí do oktagonu na turnaji BELLATOR 238

Jedni ho milují, jiní nenávidí. Nic mezi tím. Dillon Danis zkrátka fanoušky buď spojuje nebo rozděluje. Každopádně jeho přítomnost, i přes prozatím krátké trvání, je ve světě MMA, oživením.

Embed from Getty Images

A nyní se do oktagonu vrací. Bude to 25. ledna na turnaji BELLATOR 238, na kterém se utká s Keganem Gennrichem v catchweight váze do 175 liber.

Dillon naposledy bojoval v červnu letošního roku. Zatím v profesionálním MMA absolvoval dva zápasy, ve kterých rychle zvítězil submisí. “El Jefe” se však do povědomí fanoušků MMA dostal hlavně jako sparingpartner Conora McGregora a také díky kontroverzním zprávám na Twitteru, ve kterých pochybuje o kvalitách ostatních zápasníků, jako je například Tyron Woodley nebo Ben Askren.

Kegan Gennrich je zápasník s rekordem 2-1. Všechna svá utkání vybojoval na lokálních turnajích ve Wisconsinu. Zápas s Danisem pro něj bude debutem v organizaci BELLATOR.

V hlavním zápase turnaje BELLATOR 238 se utká Julie BuddCris Cyborg, která se nedávno rozešla s UFC. V sázce bude mistrovský pás pérové váhy organizace BELLATOR.

Zdroj: Bellator.com | Twitter Scott Coker

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
BellatorZahraniční MMA