mmamag.cz » CZ/SK MMA » Oktagon na Pražském hradě? Novotný by do toho šel » Diskuze Diskuze a zkušenosti: Oktagon na Pražském hradě? Novotný by do toho šel Zpět do článku Kristýna Vondráčková před 2 hodinami