mmamag.cz » Oktagon » Vémola se smál po další demolici Fleuryho. Já blbec se nechal mlátit pět kol » Diskuze Diskuze a zkušenosti: Vémola se smál po další demolici Fleuryho. Já blbec se nechal mlátit pět kol Zpět do článku Kristýna Vondráčková před 2 hodinami