mmamag.cz » Oktagon » Vémola se smál po další demolici Fleuryho. Já blbec se nechal mlátit pět kol » Diskuze

Diskuze a zkušenosti: Vémola se smál po další demolici Fleuryho. Já blbec se nechal mlátit pět kol

Zpět do článku