DomůUFCDobrá zpráva pro fanoušky UFC! Dana White věří, že se mu podaří...

Dobrá zpráva pro fanoušky UFC! Dana White věří, že se mu podaří uzavřít dohodu s Francisem Ngannouem

Dana White by už konečně rád vyřešil své problémy s Francisem Ngannouem. Věří, že s šampionem těžké váhy prodlouží kontrakt.

Šampion UFC v těžké váze Francis Ngannou (17-3 MMA, 12-2 UFC) vyjádřil nespokojenost se svou smlouvou, jejíž platnost měla skončit zápasem s Cirylem Ganem. Ngannou Ganea porazil, obhájil titul šampiona a tím se mu aktivovala smluvní klauzule, díky které se mu smlouva automaticky prodlužuje o jeden zápas, a to kvůli případné obhajobě titulu.

Ngannou však zaujal rozhodné stanovisko. Nejenže si myslí, že je nedostatečně propagován a oceňován, ale chce, aby součástí jeho smlouvy s UFC byla možnost účasti v boxerských zápasech, kvůli čemuž se dostal do konfliktu s Whitem. Šéf UFC však prohlásil, že věří, že nakonec najdou společnou řeč.

“Byl v Kamerunu na návštěvě své rodiny, takže se sem má vrátit během několika příštích týdnů a máme se sejít,” řekl White televizi ESPN. “Poslyšte, v historii této společnosti byl jediným mužem, se kterým jsme nikdy nepodepsali smlouvu, Fedor (Emelianenko). Je to jediný chlap, kterého jsme nikdy nemohli podepsat. Takže doufám a jsem přesvědčen, že se nám podaří s Francisem uzavřít dohodu.”

Ngannou by měl tento měsíc podstoupit operaci kolena. Následná rekonvalescence jej pravděpodobně vyřadí na zbytek roku.

Zdroj: ESPN

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ