DomůUFCDobrá zpráva pro fanoušky UFC! Dana White věří, že se mu podaří...

Dobrá zpráva pro fanoušky UFC! Dana White věří, že se mu podaří uzavřít dohodu s Francisem Ngannouem

Dana White by už konečně rád vyřešil své problémy s Francisem Ngannouem. Věří, že s šampionem těžké váhy prodlouží kontrakt.

Šampion UFC v těžké váze Francis Ngannou (17-3 MMA, 12-2 UFC) vyjádřil nespokojenost se svou smlouvou, jejíž platnost měla skončit zápasem s Cirylem Ganem. Ngannou Ganea porazil, obhájil titul šampiona a tím se mu aktivovala smluvní klauzule, díky které se mu smlouva automaticky prodlužuje o jeden zápas, a to kvůli případné obhajobě titulu.

Ngannou však zaujal rozhodné stanovisko. Nejenže si myslí, že je nedostatečně propagován a oceňován, ale chce, aby součástí jeho smlouvy s UFC byla možnost účasti v boxerských zápasech, kvůli čemuž se dostal do konfliktu s Whitem. Šéf UFC však prohlásil, že věří, že nakonec najdou společnou řeč.

“Byl v Kamerunu na návštěvě své rodiny, takže se sem má vrátit během několika příštích týdnů a máme se sejít,” řekl White televizi ESPN. “Poslyšte, v historii této společnosti byl jediným mužem, se kterým jsme nikdy nepodepsali smlouvu, Fedor (Emelianenko). Je to jediný chlap, kterého jsme nikdy nemohli podepsat. Takže doufám a jsem přesvědčen, že se nám podaří s Francisem uzavřít dohodu.”

Ngannou by měl tento měsíc podstoupit operaci kolena. Následná rekonvalescence jej pravděpodobně vyřadí na zbytek roku.

Zdroj: ESPN


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ