DomůUFCDočkáme se duelu Dustin Poirier vs. Nate Diaz?

Dočkáme se duelu Dustin Poirier vs. Nate Diaz?

V poslední době se začaly objevovat spekulace o možném zápase Dustin Poirier vs. Nate Diaz, jejichž případný souboj by měl proběhnout ve veltrové váze. Světově uznávaný reportér Ariel Helwani nyní přišel s novými informacemi.

Zdroj: UFC

„Nate evidentně ten zápas chce. Prostě chce zápasit. Dustin ten zápas chce taky. I UFC ho vlastně chce. Háček je však v tom, že Diaz má v kontraktu poslední zápas. Právě kvůli tomu se to celé komplikuje,“ vysvětlil aktuální situaci. Jedná se o pochopitelný krok, jelikož Diaz by teď mohl získat velké vítězství a následně uprchnout do jiné organizace.

Kdo je lepší pérovou vahou v UFC – Calvin Kattar nebo Giga Chikadze? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

UFC tak požaduje, aby prodloužil kontrakt na další zápas, kterým by mohlo být například uzavření triologie s Conorem McGregorem. Nabídka však musí dávat smysl, protože smlouva s UFC je pro Diaze jedinou překážkou k zápasu s Jakem Paulem, o který Nate poměrně hodně stojí.

Uvidíme, zda se UFC s Diazem stihne dohodnout na nové smlouvě, jelikož duel by se měl uskutečnit na turnaji UFC 273, který je plánován na 9. dubna.

Sleduj turnaj UFC Vegas 46: Kattar vs. Chikadze ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! V hlavním zápase turnaje uvidíme bleskově rychlé ruce a nohy Calvina Kattara a Gigy Chikadzeho, které zaručují brutální řežbu. – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – v noci ze soboty 15.1. na neděli 16.1.

Zdroj: Twitter Ariel Helwani | MMA Mania

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ