Dočkáme se duelu Dustin Poirier vs. Nate Diaz?

V poslední době se začaly objevovat spekulace o možném zápase Dustin Poirier vs. Nate Diaz, jejichž případný souboj by měl proběhnout ve veltrové váze. Světově uznávaný reportér Ariel Helwani nyní přišel s novými informacemi.

Zdroj: UFC

„Nate evidentně ten zápas chce. Prostě chce zápasit. Dustin ten zápas chce taky. I UFC ho vlastně chce. Háček je však v tom, že Diaz má v kontraktu poslední zápas. Právě kvůli tomu se to celé komplikuje,“ vysvětlil aktuální situaci. Jedná se o pochopitelný krok, jelikož Diaz by teď mohl získat velké vítězství a následně uprchnout do jiné organizace.

Kdo je lepší pérovou vahou v UFC – Calvin Kattar nebo Giga Chikadze? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – „Pirát“ nebo Patrik Kincl? >>>

UFC tak požaduje, aby prodloužil kontrakt na další zápas, kterým by mohlo být například uzavření triologie s Conorem McGregorem. Nabídka však musí dávat smysl, protože smlouva s UFC je pro Diaze jedinou překážkou k zápasu s Jakem Paulem, o který Nate poměrně hodně stojí.

Uvidíme, zda se UFC s Diazem stihne dohodnout na nové smlouvě, jelikož duel by se měl uskutečnit na turnaji UFC 273, který je plánován na 9. dubna.

Sleduj turnaj UFC Vegas 46: Kattar vs. Chikadze ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! V hlavním zápase turnaje uvidíme bleskově rychlé ruce a nohy Calvina Kattara a Gigy Chikadzeho, které zaručují brutální řežbu. – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – v noci ze soboty 15.1. na neděli 16.1.

Zdroj: Twitter Ariel Helwani | MMA Mania

Sledujte nás také na našem FACEBOOKU, TWITTERU nebo INSTAGRAMU.

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ