DomůUFCDostal jsem se do jedinečné pozice, má jasno Michael Chandler

Dostal jsem se do jedinečné pozice, má jasno Michael Chandler

Během nedávného vystoupení v DC&RC show se Michael Chandler vyjádřil ke svému dalšímu souboji, ve kterém by se mohl utkat s Tony Fergusonem, a také k tomu, co by potenciální vítězství mohlo znamenat pro jeho postavení v žebříčku lehké divize.

„Je to vždycky těžké. Tím chci říct, že bez ohledu na organizaci, ve které působíme, nemůžeme nikdy kontrolovat svůj osud,“ řekl Chandler. „Pracujeme pro promotéry, kteří odvádí svou práci špičkově, obzvláště v UFC. Jsou to géniové. Vědí, jak dát dohromady takové zápasy, které dávají největší smysl.“

Začátkem roku se Chandler nechal slyšet, že se chce měřit pouze s těmi nejlepšími. Přičemž věří, že by jej výhra nad Fergusonem mohla vrátit mezi potenciální uchazeče o pás.

„Myslím že se stanu vyzyvatelem číslo jedna, ve chvíli, kdy se mi podaří pokořit Tonyho.”

Zdá se, že tomuto střetu by byl nakloněn i Tony, který si již s Chandlerem stihl vyměnit několik urážek.

Americký zápasník, známý též pod přezdívkou “Iron”, současnou situaci kolem své osoby vysvětluje následovně.

“Myslím, že každý chce vidět můj odvetný zápas s Charlesem Oliveirou, potažmo druhou kapitolu zápasu roku proti Justinu Gaethjemu. Takže jsem se tak trochu dostal do jedinečné pozice.”

Lehká váha je plná borců lačnících po pásu šampiona. V pomyslné frontě stojí Beneil Dariush, Islam Makhachev, ale třeba i takový McGregor vracející se po zranění, který se v rámci divize může utkat prakticky s kýmkoliv.

Michael Chandler je momentálně pětkou divize a Tonymu Fergusonovi patří sedmá příčka. Nezdá se tudíž pravděpodobné, že by americkému bijci stačil pouze jeden zápas k další titulové šanci. Ovšem, kdyby došlo ke střetu Chandlera s McGregorem, o kterém se také spekulovalo, je dost dobře možné, že by to vítězi zaručilo pozici vyzyvatele.

Bude na konci roku stále šampionem Charles Oliveira nebo se trůnu zmocní jiný král? Tak či onak, bude velice zajímavé sledovat, jak se bude situace v lehké váze vyvíjet.

Zdroj: Podcast DC&RC show


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ