DomůOstatníDuel Mike Tyson vs. Logan Paul je prý na spadnutí! Mělo by...

Duel Mike Tyson vs. Logan Paul je prý na spadnutí! Mělo by k němu dojít v únoru příštího roku

Pokud se plánovaná boxerská exhibice uskuteční, tak se Logan Paul stane prvním člověkem, který v ringu čelil dvěma legendám světového boxu – Floydu Mayweatherovi Jr. a Mikeu Tysonovi.

Zdroj: Paula R. Lively from Zanesville, CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

I zdánlivě nemožné věci se jednoho dne mohou stát realitou. Stačí, když cinkne pár milionů dolarů.

Mike Tyson už nějakou dobu oznamuje, že se v únoru příštího roku opět vrátí do ringu. Spekulovalo se o mnoha potenciálních soupeřích, přičemž mezi hlavní kandidáty patřil i youtuber Logan Paul. Nyní se ukazuje, že legendární boxer nejspíš skutečně s internetovou celebritou zkříží rukavice.

Mike Tyson se k případnému zápasu s bratry Paulovými vyjádřil už před časem v podcastu Hotboxin´:

„Je to zápas, který přinese peníze. Jsou to bojovníci, kteří generují zisky. Sleduje je 35 milionů lidí. Rád bych s nimi bojoval a oni zase se mnou. Takový souboj by přinesl obrovské peníze, Stovky milionů dolarů. Je jim jedno, jestli prohrají, když vydělají sto milionů dolarů.“

“Železný Mike” se po několikaleté pauze relativně nedávno vrátil do ringu. V listopadu loňského roku porazil v exhibičním zápase Roye Jonese Jr. rozhodnutím rozhodčích a hodlá boxovat dál.

Starší z bratrů Paulových Logan, zatím prohrál v ringu pouze jeden zápas. Naposledy se na začátku června utkal v exhibičním zápase s Floydem Mayweatherem Jr., který je mnohými považován za nejlepšího boxera historie. Zápas byl vypsán na osm kol a bylo domluveno, že vítěze určí pouze KO nebo TKO. Oba boxeři vydrželi celých osm kol a oficiální vítěz tak nebyl vyhlášen. Tato událost měla obrovský obchodní úspěch a generovala nemalé příjmy.

V současné době se žádná ze stran k těmto zprávám nevyjádřila. Nezbývá tedy než čekat, až se tento souboj, který bude pravděpodobně exhibiční, oficiálně oznámí. Pokud k zápasu skutečně dojde, je velice pravděpodobné, že se stane velice sledovanou událostí a oba boxeři si přijdou na desítky milionů dolarů.

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ