DomůOstatníDuel Mike Tyson vs. Logan Paul je prý na spadnutí! Mělo by...

Duel Mike Tyson vs. Logan Paul je prý na spadnutí! Mělo by k němu dojít v únoru příštího roku

Pokud se plánovaná boxerská exhibice uskuteční, tak se Logan Paul stane prvním člověkem, který v ringu čelil dvěma legendám světového boxu – Floydu Mayweatherovi Jr. a Mikeu Tysonovi.

Zdroj: Paula R. Lively from Zanesville, CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

I zdánlivě nemožné věci se jednoho dne mohou stát realitou. Stačí, když cinkne pár milionů dolarů.

Mike Tyson už nějakou dobu oznamuje, že se v únoru příštího roku opět vrátí do ringu. Spekulovalo se o mnoha potenciálních soupeřích, přičemž mezi hlavní kandidáty patřil i youtuber Logan Paul. Nyní se ukazuje, že legendární boxer nejspíš skutečně s internetovou celebritou zkříží rukavice.

Mike Tyson se k případnému zápasu s bratry Paulovými vyjádřil už před časem v podcastu Hotboxin´:

„Je to zápas, který přinese peníze. Jsou to bojovníci, kteří generují zisky. Sleduje je 35 milionů lidí. Rád bych s nimi bojoval a oni zase se mnou. Takový souboj by přinesl obrovské peníze, Stovky milionů dolarů. Je jim jedno, jestli prohrají, když vydělají sto milionů dolarů.“

“Železný Mike” se po několikaleté pauze relativně nedávno vrátil do ringu. V listopadu loňského roku porazil v exhibičním zápase Roye Jonese Jr. rozhodnutím rozhodčích a hodlá boxovat dál.

Starší z bratrů Paulových Logan, zatím prohrál v ringu pouze jeden zápas. Naposledy se na začátku června utkal v exhibičním zápase s Floydem Mayweatherem Jr., který je mnohými považován za nejlepšího boxera historie. Zápas byl vypsán na osm kol a bylo domluveno, že vítěze určí pouze KO nebo TKO. Oba boxeři vydrželi celých osm kol a oficiální vítěz tak nebyl vyhlášen. Tato událost měla obrovský obchodní úspěch a generovala nemalé příjmy.

V současné době se žádná ze stran k těmto zprávám nevyjádřila. Nezbývá tedy než čekat, až se tento souboj, který bude pravděpodobně exhibiční, oficiálně oznámí. Pokud k zápasu skutečně dojde, je velice pravděpodobné, že se stane velice sledovanou událostí a oba boxeři si přijdou na desítky milionů dolarů.

Zdroj: BJ Penn


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ