DomůUFCFerguson: "Jestli se mnou Khabib nebude bojovat, měl by přijít o mistrovský...

Ferguson: “Jestli se mnou Khabib nebude bojovat, měl by přijít o mistrovský pás!”

Tony Ferguson navzdory výjimečným okolnostem nemá pochopení pro to, jak se k jejich vzájemnému souboji postavil Khabib Nurmagomedov.

Embed from Getty Images

“El Cucuy” se měl s Khabibem utkat 18. dubna na turnaji UFC 249. Khabib však na svém Instagramu vydal prohlášení, ve kterém pochybuje o své účasti na turnaji UFC 249. Dosud není známo, kde se turnaj UFC 249 uskuteční, nicméně šéf UFC Dana White potvrdil, že organizace stále hledá vhodné místo.

Tony Ferguson se v rozhovoru s novinářem Arielem Helwanim vyjádřil k Khabibovu prohlášení:

“Samozřejmě, že jsem se naštval, když jsem si to přečetl. Je mi líto těch, kteří teď neprožívají nejlepší časy. Je to sice něco jiného, ale i tak jsem naštvaný. Khabib měl možnost udělat to tak, aby k souboji došlo.”

“Byl v Abú Dhabí, měl šanci vrátit se do USA ještě předtím než Rusko zavřelo své hranice. Ale on se rozhodl odjet do Dagestánu. Nedokončil přípravný kemp. Ten chlap nechce bojovat. Bojí se a utíká. Měli by mu vzít mistrovský titul!”

“Můžu bojovat s kýmkoli. Kdykoli a kdekoli, pokud se podmínky nezmění. Měl jsem se utkat s Khabibem. To měl být můj soupeř. Každý chce vidět ten souboj. Chápu co chtěl udělat. Jeho rodina je v Dagestánu a on udělal to, co považoval za správné. Ale měl šanci to udělat jinak. Udělal to samé, jako před turnajem UFC 209.”

“Věděl, že shazování váhy pro něj bude těžké. Dokonce řekl, že se shazováním má problémy a nemůže se pořádně soustředit na zápas. Podle mě jednoduše utekl. Moc dobře věděl, co může udělat pro to, aby zachránil zápasovou kartu turnaje. Nevyužil však žádné šance. Všichni riskujeme, ale on to vzdal. Jednoduše utekl.”

“Vím jediné. Já zůstávám v tréninku. Na místě nezáleží. Můžete mě postavit před dveře Khabibova domu, ale on stejně nebude bojovat. Braň svůj titul nebo se ho vzdej! Měli by mu vzít mistrovský pás!”

“Nemám nic proti UFC. Vím, že musí vydělávat peníze. Ale to já jsem šampion. Nemám teď u sebe mistrovský pás, protože trénuji. Dál si dělám to svoje. Není důležité, koho mi nakonec dají, budeme se snažit uskutečnit ten zápas kvůli lidem, aby alespoň na chvíli zapomněli na své trápení. Opravdovými hrdiny jsou teď lékaři a zdravotní sestry. Ti, kteří se starají o jiné.

Zdroj: ESPN

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ