DomůOstatníFloyd Mayweather Jr. si je jistý tím, že Logana Paula v ringu...

Floyd Mayweather Jr. si je jistý tím, že Logana Paula v ringu zničí

V noci ze soboty na neděli vstoupí legendární Floyd Mayweather opět do ringu a bude se snažit ukončit sen youtubera Logana Paula o jeho boxerské kariéře.

Mayweather je legendou boxu a čas od času se objeví v nějakém exhibičním utkání. Ta jsou spojena s ohromnými výdělky a jak je známo, Floyd peníze nikdy neodmítal. Ostatně to také často potvrzuje v rozhovorech s novináři.

V tom posledním, pro portál Boxing Scene, populární “Money” nešetřil svého příštího soupeře a podrobil ho tvrdé kritice. Zároveň potvrdil, že si je jistý svým vítězstvím.

“Není důležité, jestli za sebou mám dobrý přípravný kemp nebo ne. Ten týpek stejně nemá žádnou šanci. Vezmu ho do pekla. Výsledek bude vždycky stejný. Není důležité, kde a jak se budu připravovat. Mě není možné porazit.”

“Vydělávám více než kdokoli jiný v oblasti bojových sportů, protože jsem porazil ty nejznámější jména a opravdové bojovníky. Ten člověk je youtuberem a nikoli sportovcem. Klidně může trénovat ještě víc, třeba jako ten Rus z filmu Rocky IV. Stejně mu to nepomůže.”

Sledovat turnaje UFC a OKTAGON zdarma můžete ZDE.

Podle Mayweathera jsou jeho největšími výhodami zkušenosti a technika. Tedy věci, které jeho soupeř zcela postrádá.

“Vůbec se neobávám prohry. Nikdo se mi nemůže rovnat. Vylepšil jsem tento sport. Jsem v něm skutečným šampionem. Díky tomu mám své bohatství.”

Zdroj: Boxing Scene

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ