Floyd Mayweather po zápase s Loganem Paulem: Myslel jsem, že bude mnohem horší

Exhibiční boxerský zápas mezi Floydem Mayweatherem a Loganem Paulem je za námi. Souboj nakonec neměl vítěze a tak vyvstávají otázky – byl Floyd v zápase tak špatný nebo Logan tak dobrý?

Zdroj: Erik Drost, CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

Souboj neskončil před časem, tak jak plánoval Floyd Mayweather. Zápas neměl vítěze, ale určitě mnohé diváky zaskočil. Boxerská legenda nepředvedla příliš dobrý výkon. Mayweather působil v zápase poměrně letargicky. Navíc boxoval s někým, kdo nemá téměř žádné zkušenosti v profesionálním ringu.

Takto „Money“ shrnul svůj slabý výkon na pozápasové tiskové konferenci:

„Byla to zábava, ale už nemám 21 let.“

„Bylo fajn poměřit se v ringu s tím týpkem. Otestoval jsem si své dovednosti. Logan je dobrý a mladý bojovník. Uznávám, že je silný a také to dokázal. Myslel jsem, že bude mnohem horší. Jsem jeho výkonem překvapen. Nemá žádné zkušenosti, ale umí boxovat a ví, jak využít své fyzické atributy.“

„Nevím, jestli ještě v budoucnosti půjdu do nějakého exhibičního zápasu. Jsem v tomhle sportu 25 let a už na to nemám věk.“

Je vidět, že Logan udělal na Floyda velice dobrý dojem. Před zápasem mezi nimi panovala velká nevraživost a po něm Floyd nešetřil na adresu svého soupeře chválou. Paul se prezentoval dobrým výkonem a na sto procent jej v budoucnosti uvidíme v boxerském ringu znovu.

Zdroj: Boxing Scene

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
Ostatní

PŘEČTI SI TAKÉ