DomůUFCFrancis Ngannou podporuje Jakea Paula: Stoprocentně s ním souhlasím! UFC podle něj...

Francis Ngannou podporuje Jakea Paula: Stoprocentně s ním souhlasím! UFC podle něj drží bojovníkům nůž na krku

Šampion UFC v těžké váze Francis Ngannou podporuje Jakea Paula, který kritizoval organizaci UFC za její přístup k bojovníkům a jejich odměňování.

Poté, co Jake Paul, populární youtuber a boxer, nahrál píseň, v níž ostře napadá šéfa UFC a obviňuje ho, že využívá své bojovníky, aby na nich vydělal obrovské peníze, také uvedl, že mnoho bojovníků UFC jeho snahu podporuje. Jedním z nich je Francis Ngannou, který v rozhovoru na svém kanálu na YouTube řekl:

“Stoprocentně podporuji jeho slova, například v otázce lékařské péče pro bojovníky. Když mluví o tom, že by bojovníci měli vydělávat víc, jsem na tisíc procent pro. Zápasníci nejsou chráněni. Každý se musí postarat sám o sebe. Mají nůž na krku. V gymech vidíte bojovníky, kteří se potýkají se zraněními a spoléhají na to, že se uzdraví sami, protože si nemohou dovolit léčbu, ale mají s organizací smlouvu. Je těžké se na to dívat, protože to není normální. Riskují se svým zdravím, ohrožují své životy. Poskytněte jim alespoň lékařskou péči.”

Šampion těžké váhy v současné době vyjednává s UFC o nových podmínkách. Organizace chtěla, aby Ngannou před svým posledním zápasem podepsal novou smlouvu. Šampion se však rozhodl riskovat a šel do souboje bez nové smlouvy. Po vítězství nad Cirylem Ganem chce nyní zasednout k dalšímu jednání s UFC a je odhodlán dosáhnout svého a získat lepší peníze a také možnost účastnit se boxerských soubojů.

Zdroj: MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ