DomůUFCFrancis Ngannou rezignoval na souboj s Jonem Jonesem: Lépe se cítí v...

Francis Ngannou rezignoval na souboj s Jonem Jonesem: Lépe se cítí v bitvách na Twitteru než v oktagonu

Francis Ngannou obhájil na turnaji UFC 270 svůj titul v těžké váze. Po zápase se hodně hovořilo o tom, že by se šampion měl v dalším zápase utkat s Jonem Jonesem. “Predátor” však má na věc vlastní názor.

Francis Ngannou porazil na turnaji UFC 270 Ciryla Ganeho, který s ním zkřížil rukavice jako držitel prozatímního pásu. “Predátor” během zápasu překvapil fanoušky svým dobrým wrestlingem, díky kterému převážil vítězné misky vah na svou stranu.

Jakmile bylo jasné, kdo zůstane na trůnu těžké váhy, vyvstala otázka, kdo bude Ngannouovým dalším soupeřem. Mezi kandidáty byl favorizován především Jon Jones. Šampion má však na věc jiný názor.

Stane se Jiří Procházka prvním česko-slovenským šampionem UFC? >>>
Bude Martin Buday při svém debutu v oktagonu UFC úspěšný? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

“Především se musíme ptát, zda se Jones nakonec rozhodne bojovat nebo ne. Zatím se zdá, že se lépe cítí v bitvách na Twitteru než v oktagonu.”

Ngannou ještě dodal, že už ho potenciální souboj s Jonem Jonesem takřka přestal zajímat a už se na něj nesoustředí.

Jon Jones se naposledy představil v kleci na UFC 247 v roce 2020, kde v pětikolové bitvě porazil Dominicka Reyese. Po tomto zápase uvolnil pás šampiona polotěžké váhy a prohlásil, že přechází do vyšší váhové kategorie. Uplynuly však téměř dva roky a “Bones” se stále ještě nerozhodl vrátit.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ