DomůUFCGilbert Burns po prohře s Kamaru Usmanem: Jsem za tu lekci vděčný,...

Gilbert Burns po prohře s Kamaru Usmanem: Jsem za tu lekci vděčný, ale vrátím se!

Gilbert Burns, který během turnaje UFC 258 prohrál v titulovém souboji welterové váhy s Kamaru Usmanem, se chce co nejrychleji vrátit do oktagonu. Cíl je jasný – dostat se zpět na vrchol své divize.

Zdroj: ufc.com

Burns během zmíněného souboje nenašel na svého bývalého tréninkového partnera recept a musel se sklonit před jeho uměním. Porážku zprvu nesl velice těžce, ale jak informoval své fanoušky na sociálních sítích, poučil se z ní a je za takovou lekci vděčný.

“Sedmkrát upadneš a osmkrát vstaneš! Srovnal jsem se s tím ve své mysli i ve své duši. Jsem za tu lekci vděčný a jsem také vděčný za ty skvělé lidi, kteří mě provázejí na mé cestě.

Burns také dodal, že se nyní chce chvíli věnovat své rodině.

“Teď se dám dohromady. Dva až tři týdny odpočinku, který budu trávit se svou rodinou. Pak se vrátím! Hodně jsem se toho už naučil a pořád se učím.”

Během pozápasových rozhovorů se Gilbert Burns zmínil také o tom, že se nechal unést emocemi, které způsobily to, že se nedržel připravené zápasové strategie.

Burns prohrál poprvé od roku 2018. Tehdy prohrál TKO s Danem Hookerem. Od té doby zvítězil v šesti zápasech po sobě, když porazil Oliviera Aubin-Merciera, Mika Davise, Alexeye Kunchenka, Gunnara Nelsona, Demiana Maiu a Tyrona Woodleyho.

Zdroj: Instagram Gilbert Burns | MMA Junkie


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ