DomůUFCGilbert Burns po prohře s Kamaru Usmanem: Jsem za tu lekci vděčný,...

Gilbert Burns po prohře s Kamaru Usmanem: Jsem za tu lekci vděčný, ale vrátím se!

Gilbert Burns, který během turnaje UFC 258 prohrál v titulovém souboji welterové váhy s Kamaru Usmanem, se chce co nejrychleji vrátit do oktagonu. Cíl je jasný – dostat se zpět na vrchol své divize.

Zdroj: ufc.com

Burns během zmíněného souboje nenašel na svého bývalého tréninkového partnera recept a musel se sklonit před jeho uměním. Porážku zprvu nesl velice těžce, ale jak informoval své fanoušky na sociálních sítích, poučil se z ní a je za takovou lekci vděčný.

“Sedmkrát upadneš a osmkrát vstaneš! Srovnal jsem se s tím ve své mysli i ve své duši. Jsem za tu lekci vděčný a jsem také vděčný za ty skvělé lidi, kteří mě provázejí na mé cestě.

Burns také dodal, že se nyní chce chvíli věnovat své rodině.

“Teď se dám dohromady. Dva až tři týdny odpočinku, který budu trávit se svou rodinou. Pak se vrátím! Hodně jsem se toho už naučil a pořád se učím.”

Během pozápasových rozhovorů se Gilbert Burns zmínil také o tom, že se nechal unést emocemi, které způsobily to, že se nedržel připravené zápasové strategie.

Burns prohrál poprvé od roku 2018. Tehdy prohrál TKO s Danem Hookerem. Od té doby zvítězil v šesti zápasech po sobě, když porazil Oliviera Aubin-Merciera, Mika Davise, Alexeye Kunchenka, Gunnara Nelsona, Demiana Maiu a Tyrona Woodleyho.

Zdroj: Instagram Gilbert Burns | MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ