DomůUFCIslam Makhachev má jasno: Conora snadno zničím!

Islam Makhachev má jasno: Conora snadno zničím!

Očekává se, že další Makhachevův zápas bude titulovým. O potenciální titulové šanci jeho tábor horečně vypráví již nějakou dobu. Sám Islam Makhachev je přesvědčený, že je pouhou otázkou času, než se stane šampionem. Ovšem tento svůj sen by byl schopen, kvůli jednomu člověku, ještě oddálit.

Po vítězství nad Bobbym Greenem má na svém kontě již desátou výhru v řadě, což je úctyhodná série a jako vstupenka do titulového klání by měla stačit.

Situace se však mění každou chvílí a je možné, že nás čeká překvapivé měření sil.

Na pozápasové tiskové konferenci, po turnaji UFC Vegas 49, byl totiž Islam dotázán, jestli mezi titulové kandidáty nepatří i vracející se McGregor.

“Upřímně, nepamatuji si, kdy ten chlap někoho porazil. Musí se vrátit, někoho zmlátit a… ale vlastně, proč ne? Proč bychom se nemohli utkat spolu? Snadno ho zničím. Budu s ním mít méně práce, než jsem měl s Bobbym.“

Islam Makhachev je momentálně čtyřkou lehké váhy. Ir je na deváté pozici. Tudíž z čistě numerologického aspektu, by jej vítězství moc neposunulo. Toto je však aspekt McGregor.

Conorova historie a především jeho vztahy s Khabibem, to vše by mohlo být hnacím motorem pro Islama, aby tento souboj upřednostnil. Mezi McGregorem a Islamovým trenérem, kterým je v současnosti Khabib, je stále spousta zlé krve. Ani jeden z nich neváhá a namane-li se příležitost, opře se do svého někdejšího soka. Podobně vyhrocená situace by se dala očekávat i v tomto případě.

Tento duel by mohl být zajímavý i pro irského bijce. Kdyby totiž přemohl svěřence, jednoho ze svých největších nepřátel, tak by se opět dostal na “pomyslného koně” a neváhal by, již tak rozbouřené vody mezi oběma stranami, ještě více rozvířit.

Dokázal by Makhachev napodobit svého mistra a porazit McGregora, nebo by došlo k přetržení jeho série výher?

Zdroj: MMA Fighting| UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ