DomůUFCIslam Makhachev má jasno: Conora snadno zničím!

Islam Makhachev má jasno: Conora snadno zničím!

Očekává se, že další Makhachevův zápas bude titulovým. O potenciální titulové šanci jeho tábor horečně vypráví již nějakou dobu. Sám Islam Makhachev je přesvědčený, že je pouhou otázkou času, než se stane šampionem. Ovšem tento svůj sen by byl schopen, kvůli jednomu člověku, ještě oddálit.

Po vítězství nad Bobbym Greenem má na svém kontě již desátou výhru v řadě, což je úctyhodná série a jako vstupenka do titulového klání by měla stačit.

Situace se však mění každou chvílí a je možné, že nás čeká překvapivé měření sil.

Na pozápasové tiskové konferenci, po turnaji UFC Vegas 49, byl totiž Islam dotázán, jestli mezi titulové kandidáty nepatří i vracející se McGregor.

“Upřímně, nepamatuji si, kdy ten chlap někoho porazil. Musí se vrátit, někoho zmlátit a… ale vlastně, proč ne? Proč bychom se nemohli utkat spolu? Snadno ho zničím. Budu s ním mít méně práce, než jsem měl s Bobbym.“

Islam Makhachev je momentálně čtyřkou lehké váhy. Ir je na deváté pozici. Tudíž z čistě numerologického aspektu, by jej vítězství moc neposunulo. Toto je však aspekt McGregor.

Conorova historie a především jeho vztahy s Khabibem, to vše by mohlo být hnacím motorem pro Islama, aby tento souboj upřednostnil. Mezi McGregorem a Islamovým trenérem, kterým je v současnosti Khabib, je stále spousta zlé krve. Ani jeden z nich neváhá a namane-li se příležitost, opře se do svého někdejšího soka. Podobně vyhrocená situace by se dala očekávat i v tomto případě.

Tento duel by mohl být zajímavý i pro irského bijce. Kdyby totiž přemohl svěřence, jednoho ze svých největších nepřátel, tak by se opět dostal na “pomyslného koně” a neváhal by, již tak rozbouřené vody mezi oběma stranami, ještě více rozvířit.

Dokázal by Makhachev napodobit svého mistra a porazit McGregora, nebo by došlo k přetržení jeho série výher?

Zdroj: MMA Fighting| UFC


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ