DomůUFCIsrael Adesanya: Cesta na vrchol (video)

Israel Adesanya: Cesta na vrchol (video)

Už v noci ze soboty na neděli, během turnaje UFC 248, změří síly Israel Adesanya (18-0) s Yoelem Romerem (13-4). V sázce bude mistrovský pás střední váhy organizace UFC.

Embed from Getty Images

Aktuální šampion střední váhy Israel Adesanya vstoupil do světa profesionálního MMA v roce 2012. V organizaci UFC bojuje od února 2018. Do dnešního dne nepoznal hořkost porážky. Ve svých posledních zápasech porazil takové bojovníky, jako jsou Robert Whittaker, Kelvin Gastelum, Anderson Silva nebo Derek Brunson.

Před blížícím se turnajem připravila UFC video, které ukazuje cestu Israela Adesanyi na vrchol světového MMA.

Zdroj: Youtube UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ