DomůUFCIsrael Adesanya je prvním zápasníkem MMA, sponzorovaným firmou Puma

Israel Adesanya je prvním zápasníkem MMA, sponzorovaným firmou Puma

Před svou další obhajobou mistrovského pásu střední váhy UFC Israel Adesanya podepsal, jako vůbec první bojovník MMA v historii, lukrativní sponzorskou smlouvu s firmou Puma.

Embed from Getty Images

Debut šampiona střední váhy UFC v nové reklamě firmy Puma si můžete prohlédnout zde:

https://twitter.com/i/status/1306716551320498177

Puma je jedním z největších světových producentů sportovního oblečení a sportovních potřeb. Na evropském trhu je aktivní především svými sponzorskými aktivitami, které se týkají fotbalu

Puma nedávno ohlásila, že podepsala sponzorskou smlouvu s jedním z nejpopulárnějších fotbalistů světa, s Neymarem. Nyní se součástí marketingové stáje Pumy stává i první bojovník v historii MMA, Israel Adesanya.

“The Last Stylebender” se má stát hlavní tváří firmy Puma v Oceánii a jednou z důležitých součástí globální strategie tohoto oděvního giganta. Předmětem smlouvy je promo sportovního oblečení a obuvi značky Puma.

Podle zdrojů by se mělo jednat o jednu z nejprestižnějších a nejlukrativnějších sponzorských smluv v historii MMA. V minulosti se podařilo podepsat sponzorskou smlouvu se silným sponzorem jen hrstce bojovníků. Byli mezi nimi, mimo jiné, legendární GSP, který byl dlouhá léta podporován firmami Under Armour a Gatorade, dále neporažený šampion polotěžké váhy Jon Jones, který podepsal sponzorskou smlouvu s firmou Nike a také Anderson Silva, který byl na vrcholu své kariéry sponzorován firmou Burger King.

Israel Adesanya (19-0) se při své další obhajobě pásu šampiona střední váhy utká s Paulem Costou (13-0). K souboji dojde na turnaji UFC 253, který se bude konat 26. září v Abú Dhabí.

Zdroj: Twitter Israel Adesanya | MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ