Israel Adesanya je prvním zápasníkem MMA, sponzorovaným firmou Puma

Před svou další obhajobou mistrovského pásu střední váhy UFC Israel Adesanya podepsal, jako vůbec první bojovník MMA v historii, lukrativní sponzorskou smlouvu s firmou Puma.

Embed from Getty Images

Debut šampiona střední váhy UFC v nové reklamě firmy Puma si můžete prohlédnout zde:

Puma je jedním z největších světových producentů sportovního oblečení a sportovních potřeb. Na evropském trhu je aktivní především svými sponzorskými aktivitami, které se týkají fotbalu

Puma nedávno ohlásila, že podepsala sponzorskou smlouvu s jedním z nejpopulárnějších fotbalistů světa, s Neymarem. Nyní se součástí marketingové stáje Pumy stává i první bojovník v historii MMA, Israel Adesanya.

“The Last Stylebender” se má stát hlavní tváří firmy Puma v Oceánii a jednou z důležitých součástí globální strategie tohoto oděvního giganta. Předmětem smlouvy je promo sportovního oblečení a obuvi značky Puma.

Podle zdrojů by se mělo jednat o jednu z nejprestižnějších a nejlukrativnějších sponzorských smluv v historii MMA. V minulosti se podařilo podepsat sponzorskou smlouvu se silným sponzorem jen hrstce bojovníků. Byli mezi nimi, mimo jiné, legendární GSP, který byl dlouhá léta podporován firmami Under Armour a Gatorade, dále neporažený šampion polotěžké váhy Jon Jones, který podepsal sponzorskou smlouvu s firmou Nike a také Anderson Silva, který byl na vrcholu své kariéry sponzorován firmou Burger King.

Israel Adesanya (19-0) se při své další obhajobě pásu šampiona střední váhy utká s Paulem Costou (13-0). K souboji dojde na turnaji UFC 253, který se bude konat 26. září v Abú Dhabí.

Zdroj: Twitter Israel Adesanya | MMA Junkie

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj MMA Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA