DomůUFCIsrael Adesanya reaguje na Jonesovo vítězství: Co to ku*va bylo?

Israel Adesanya reaguje na Jonesovo vítězství: Co to ku*va bylo?

Israel Adesanya, bývalý šampion střední váhy UFC a bojovník, který se s Jonem Jonesem mnohokrát dostal do mediálních přestřelek, reaguje na vítězství nového šampiona těžké váhy nad Cirylem Ganém.

Stalo se tradicí, že Israel Adesanya, během číslovaných galavečerů UFC, celý turnaj spolu se svým týmem sleduje a zaznamenává reakce na jednotlivé zápasy. Nejinak tomu bylo i během galavečera UFC 285, kde se mimo jiné odehrál zápas mezi Jonem Jonesem a Cirylem Ganém.

Adesanya svého času svedl s Jonesem mnoho slovních bitev prostřednictvím sociálních sítí. Ty však dávno utichly a zdá se, že mezi bojovníky už nekoluje zlá krev.

Američan během hlavního zápasu večera na turnaji UFC 285 svého francouzského soupeře zcela přejel a ukončil jej submisí v 1. kole. Adesanya, který se před samotným zápasem vyjádřil, že věří ve vítězství Ganea, byl viditelně hodně překvapený. A to především z toho, jakým způsobem si Jones pro vítězství došel.

“Ku*va, co to bylo? Co to udělal? Bylo to tak nenápadné. Páni. Chtěl jsem víc, ale ku*va, to bylo působivé! Říkal jsem, že kdyby to vyhrál Gane, bylo by to zatraceně úžasné. Ale způsob, jakým to Jones udělal, ta lehkost. To bylo šokující.”

Další zápas čeká Adesanyu už na začátku dubna, kdy se v odvetě utká s Alexem Pereirou. Nigerijec se pokusí získat zpět pás ve střední váze, o který loni přišel.

Zdroj: YouTube Israel Adesanya

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ