Jan Blachowicz o zápase s Jiřím Procházkou: Ten zápas se musí uskutečnit v Evropě

Šampion UFC v polotěžké váze Jan Blachowicz je přesvědčen, že pokud by se měl uskutečnit jeho zápas s Jiřím Procházkou, musel by se odehrát v Polsku nebo jiné evropské zemi.

Zdroj: UFC

Jan Blachowicz se připravuje na druhou obhajobu mistrovského pásu. V nadcházejícím zápase se utká s Gloverem Teixeirou. V případě jeho vítězství by se dalším titulovým vyzyvatelem, s největší pravděpodobností, stal Jiří Procházka.

Když byl Blachowicz v rozhovoru pro portál MMA Fighting na tento zápas dotázán, řekl, že by se musel odehrát v Evropě.

“Je to šílený bojovník, ale v dobrém slova smyslu. Má šílený bojový styl. Pokud bych měl po Gloverovi bojovat s Jiřím, musí to být v Evropě. Tento zápas by se měl odehrát v Polsku nebo na jiném místě v Evropě. Ten souboj by chtěla vidět celá Evropa. Nejdříve je tu ale Glover a já se soustředím pouze na něj. Pokud ho porazím, možná bude další na řadě Jiří.”

Jiří Procházka před časem oznámil, že chce počkat na zápas Jan Blachowicz vs. Glover Teixeira a bojovat o pás s vítězem. Náš bojovník navíc bude v zápase mezi Blachowiczem a Teixeirou náhradníkem.

Sleduj turnaj OKTAGON 28 ŽIVĚ a ZDARMA tady >>>
“Monster” Kníže nebo Kaik Brito? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo bude vládnout polotěžké váze UFC? Blachowicz nebo Teixeira? >>>

Jiří Procházka přišel do UFC v loňském roce. V oktagonu organizace dosud absolvoval dva zápasy. Při svém debutu knokautoval Volkana Oezdemira a ve svém druhém zápase zdemoloval Dominicka Reyese. Český bojovník je v současné době na druhém místě žebříčku UFC v polotěžké váze.

Titulový zápas mezi Janem Blachowiczem a Gloverem Teixeirou se uskuteční 31. října na turnaji UFC 267.

Vsadit si nebo se dívat ZDARMA na všechny zápasy UFC a OKTAGON MMA můžeš TADY.

Zdroj: MMA Fighting

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ