Jan Blachowicz oceňuje Procházkův výkon, ale dodává: Zastavím ho!

Jan Blachowicz, šampion polotěžké váhy UFC, se rozpovídal o vítězství Jiřího Procházky nad Dominickem Reyesem. “Český samuraj” na něj udělal velký dojem, ale Blachowicz je přesvědčený, že jej dokáže zastavit.

Zdroj: UFC

Novinář Jason Burgos se v rozhovoru s Janem Blachowiczem zeptal také na jeho názor na výkon Jiřího Procházky v zápase proti Dominicku Reyesovi. Polský šampion nešetřil na adresu Procházky komplimenty a zároveň přiznal, že od Reyese čekal mnohem více.

“Byl jsem trochu zaskočený, ale věděl jsem, že je to dobrý bojovník. Má šílený styl, který ale funguje. A funguje opravdu dobře.”

“Byl jsem přesvědčený o tom, že Dominick toho předvede více. Myslel jsem, že nepřistoupí na Procházkovu hru. Ale přistoupil na ni a Jiří zvítězil. Vyhrál ve velkém stylu. Neuvěřitelný loket. Wow! Bylo to skvělé.”

“Je to nová krev v naší divizi. Mladý bojovník. A to je dobře. Je to opravdu skvělé, protože polotěžká váha UFC je nyní opravdu parádní. Všichni jsou silní, všichni tě můžou porazit. Pro mě to je velká motivace, abych šel a opravdu tvrdě trénoval.”

O Jiřím Procházkovi nedávno hovořil i bývalý šampion UFC Daniel Cormier. Ten Procházku přirovnal k padající lavině, která vše, co jí přijde do cesty, zničí. Také řekl, že jediným, kdo je schopný jej zastavit, je právě Jan Blachowicz.

Ten na jeho slova v rozhovoru s Jasonem Burgosem reagoval:

“Jiří je trochu šílený, ale takovým správným způsobem. Vytváří velký tlak, vytahuje spoustu úderů, které mnohdy přicházejí ze zcela divných úhlů. A právě tohle dělá jeho soupeřům problémy. Nevědí, jak se jim bránit, jak je blokovat. Protože je nevidí.”

“Myslím si, že má šílený styl, ale je v něm opravdu hodně dobrý. Ale ano. Daniel Cormier má pravdu. Pokud se s Procházkou někdy utkám, zastavím ho. Zcela určitě.”

Sledovat všechny turnaje UFC zdarma můžete ZDE.

Zdroj: Podcast Jason Burgos’ Back Talk

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA