Jan Blachowicz odpovídá Adesanyovi: Jsi nejlepší polotěžká váha maximálně tehdy, když hraješ UFC na Playstationu

Přestože Jan Blachowicz porazil Dominicka Reyese a stal se šampionem polotěžké váhy UFC, Israel Adesanya tvrdí, že je to právě on, kdo je nejlepší polotěžkou vahou na světě.

Embed from Getty Images

Jan Blachowicz porazil na turnaji UFC 253 Dominicka Reyese knokautem ve druhém kole a stal se tak šampionem polotěžké váhy. Janek ještě nestačil přemýšlet nad budoucností a příštími soupeři a už se na zápas s ním tvoří fronta. Do hry dokonce vstupuje i zápas s šampionem střední váhy UFC Israelem Adesanyou, který v rozhovoru s novinářem Arielem Helwanim označil sám sebe za nejlepšího bojovníka v polotěžké váze na světě.

“Pořád na sobě pracuji a jsem stále lepší. Teď jsem nejlepší polotěžkou vahou na světě. Blachowicze bych stoprocentně porazil.”

Odpověď polského šampiona na sebe nenechala dlouho čekat. Na svém Twitteru poslal Adesanyovi odpověď, ve svém typickém stylu:

“Jsi nejlepším bojovníkem polotěžké váhy maximálně tehdy, když se mnou hraješ EA UFC 4 na Playstationu.”

Pokud jde o konzolovou verzi hry EA UFC 4, ta se začala na trhu prodávat 14. srpna a její prodeje jsou velice úspěšné. Hra se stala v měsíci září druhým nejprodávanějším herním titulem v USA.

Zdroj: MMA Fighting | Twitter Jan Blachowicz

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA