DomůUFCJan Blachowicz ukázal na Glovera Teixeiru jako na svého dalšího soupeře. Dana...

Jan Blachowicz ukázal na Glovera Teixeiru jako na svého dalšího soupeře. Dana White souhlasí

Bezprostředně poté, kdy Jan Blachowicz porazil na UFC 259 Israela Adesanyu, ukázal na svého dalšího soupeře, proti kterému by chtěl hájit svůj pás šampiona polotěžké váhy UFC. Měl by jím být Glover Teixeira.

Zdroj: UFC

Glover Teixeira (32-7) dokázal pěti po sobě jdoucími výhrami, že si zaslouží šanci na titulový zápas. Jan Blachowicz (28-8), šampion polotěžké váhy UFC, má ten samý názor, jak řekl v rozhovoru s Joe Roganem.

“Ano. myslím si, že si to Glover zaslouží a rád bych se s ním utkal. Už není nejmladší, takže mu už nezbývá moc času. Nyní je v dobré formě, takže se do toho můžeme pustit. Musí však trochu počkat, protože si teď chci trochu odpočinout a strávit nějaký čas s rodinou. Jestli si počká, bude právě on dalším vyzyvatelem v polotěžké váze.”

Blachowiczova slova následně potvrdil i šéf UFC Dana White, který o tom krátce hovořil na tiskové konferenci po UFC 259.

“Ano, ano. Glover je další na řadě. Na sto procent.”

Glover Teixeira je skutečným veteránem MMA. Svou kariéru započal v roce 2002. Nyní má 41 let a na svém kontě 39 zápasů. Od roku 2019 drží skvělou sérii pěti výher v řadě. Dokázal porazit například Thiaga Santose, Anthonyho Smithe nebo Nikitu Krylova.

Zdroj: UFC | MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ