DomůUFCJan Blachowicz zlomil Reyesovi nos a stal se šampionem polotěžké váhy UFC

Jan Blachowicz zlomil Reyesovi nos a stal se šampionem polotěžké váhy UFC

Uvolněný pás šampiona polotěžké váhy, kterého se vzdal Jon Jones, už má nového majitele. Jan Blachowicz nedal v souboji s Dominickem Reyesem svému soupeři šanci a porazil jej TKO ve druhém kole.

Embed from Getty Images

Oba borci vstoupili do zápasu opatrně a v prvním kole se víceméně oťukávali. Tempo byl pomalé a kromě několika nízkých kopů toho k vidění moc nebylo. Výjimkou byly Blachowiczovi kopy na trup Reyese, které jej evidentně bolely. Také díky nim šlo první kolo za polským zápasníkem.

Na začátku druhého kola se Reyes začal lépe hýbat a snažil se o několik boxerských kombinací. Polák na to zareagoval tím, že zpřesnil údery a dával do nich větší sílu. Reyes začal tlačit, ale to byla voda na mlýn Blachowicze, který během jedné z boxerských výměn tvrdě zasáhl Reyese a zlomil mu nos. Polák cítil krev a snažil se dokončit rozdělanou práci. Reyes se snažil couvat a unikat, ale nebylo mu to nic platné. Blachowicz jedním z dalších úderů poslal Reyese na zem a tam sudího donutil několika kladivy ukončit zápas.

Polský zápasník, pro mnohé překvapivě, porazil Dominicka Reyese a stal se novým šampionem polotěžké váhy UFC.

https://twitter.com/i/status/1310069488675684352

Zdroj: UFC | Twitter ShayMyName | Twitter UFC Europe

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ